Kita

Vibratoriai: didžiausi egzistuojantys mitai

vibratoriai, apatiniai, juodas vibratorius

Kartais, kai norisi didesnio malonumo lovoje, neužtenka tik geros fantazijos. Reikia pasitelkti netgi ir tam tikrus žaisliukus, kurie būtų geras pagalbininkas siekiant užtikrinti gerą orgazmą. Tačiau, kai apie juos vyrauja tiek mitų, kartais netgi išsigąstama juos pirkti. Taigi, dabar pateiksime 3 mitus, į kuriuos nereikėtų kreipti dėmesį.

 

Mitas nr. 1: vibratoriai skirti tik tada, kai nėra vyro šalia

 

Tai nėra tiesa. Iš tikrųjų, galima atrasti netgi tokio stiliaus vibratorių, kurie puikiai pritaikomi netgi sekso su mylimuoju metu. Lytiškai susijaudinti gali padėti ne tik seksualus įvaizdis, bet ir vibratoriai. Romantika.lt gali pasiūlyti tokius vibratorius kaip klasikiniai, tikroviškieji ar net analiniai. Jie yra itin rekomenduojami įžangai prieš seksą su mylimuoju ar naudoti paįvairinimui sekso metu. Tai gali užtikrinti puikų seksą.

 

Mitas nr. 2: vibratoriaus dydis nėra svarbiausia

 

Šis mitas yra vienas labiausiai sklandančių socialiniuose tinkluose. Egzistuoja įvairiausio dydžio ir ilgio vibratoriai, todėl itin svarbu perkant pradėti pasirinkimą ties ilgiu. Jų yra nuo pačių mažiausių, tokių kaip 5 cm ilgio ir gali būti gaminami netgi iki 30 cm ilgio.

 

Renkantis lovos žaisliukus Romantika.lt, reikia atsižvelgti į tai, kokie vibratoriai Jums suteiktų malonumo. Jeigu perkate pirmąjį kartą, neapsigausite jeigu nusipirksite vidutinio dydžio vibratorių. Kai išbandysite vidutinį, žinosite, ko jums labiau reikia ir galėsite pasirinkti pagal tai, ko širdis geidžia.

 

Mitas nr. 3: visi vibratoriai vienodai suteikia malonumą

 

Deja, tai taip pat yra netiesa. Yra posakis: „Jau geriau jokio vyro, negu netikęs vyras“. Tas pats posakis puikiai tinka, kai kalbame apie vibratorius. Jeigu nusipirksite jį už kelis eurus, jis tikrai nesuteiks tokio didelio malonumo, kaip brangesnis. Žinoma, vibratoriai, kuriuos renkatės, neturėtų kainuoti itin didelius pinigus, tačiau visada verta pasirinkti brangesnį, nes, savaime suprantama, jis bus geresnis ir tarnaus ilgiau, ypač, jeigu pasirinksite iš Romantika.lt. Brangesni dažniausiai yra pagaminti iš geresnės medžiagos, jie dirba tyliau ir turi daug daugiau greičio reguliavimo pasirinkimų, kurie užtikrins dar didesnį malonumą.

 

Renkantis vibratorių, svarbu nekreipti dėmesio į sklandančius mitus ir surasti geriausią variantą būtent sau.