Namams

Tekstilės nauda kuriant namų interjerą

domus lumina, tekstilė, interjeras

Domus Lumina pataria, jog kuriant namų interjerą labai svarbu ne tik baldai, sienų ar grindų danga, bet ir įvairūs tekstilės gaminiai. Sumaniai suderinti tokie aksesuarai papildo namus stilingumu, prabanga, komfortu, paryškina ir pagyvina interjerą.

Kaip pasirinkti geriausiai tinkančias kambario puošmenas?

Ne paslaptis, jog visi visos interjero smulkmenos turi derėti tarpusavyje, todėl svarbu išsirinkti tekstilės gaminius, kurie būtų lengvai suderinami su langų uždangomis: užuolaidomis, roletais ar romantinėmis.

Tekstilės gamintojų atstovų teigimu, persiški raštai puikiai tinka angliško tipo užmiesčio vilos dekorui, o miestiečiams ir modernumo mėgėjams, kuriems priimtiniau daugiabriauniai raštai ir įvairios geometrinės figūros rinksis kubizmo krypties tekstilės audinius.

Suderinti aksesuarai kuria tvarkingumo, stilingumo įspūdį. Dekoratyvinės staltiesės, pagalvėlės ir lovatiesės namams suteikia ne tik patogumo, jaukumo jausmą, bet gali tapti ir išskirtiniais interjero akcentais. Domus Lumina siūlo daugybę audinių, kurie gali padėti tai įgyvendinti.

Išsirinkti tinkamus tekstilės gaminius lengviau, jei atkreipsite dėmesį į audinio:

  • Raštus. Lengviausia suderinti panašius audinius, kurie yra vienspalviai arba raštuoti. Tekstilė interjerui suteiks daugiau įvairovės jeigu bus daugiau atsikartojančių savybių.
  • Tekstūrą. Patartina tarpusavyje pagal tekstūrą derinti pagalvėles ir lovatiesę. Tekstilės gaminiai atkreips daugiau dėmesio jeigu bus gofruoti ar raukiniais dekoruoti variantai.
  • Spalvą. Galite derinti tarpusavyje panašius atspalvius arba komponuoti kontrastingas spalvas. Šiuo atveju padeda spalvų ratas. Svarbu pasirinkti akcentinę spalvą ir ieškoti panašių atspalvių kitose, smulkesnėse dekoratyvinėse detalėse.

Kokie yra populiarūs tekstilės pasirinkimai?

Ekspertų teigimu, miegamajame populiaru naudoti gėlių ir augalų motyvus. Šalia to taip pat vyrauja lengvai derinamos šviesios spalvos kaip: klasikinė balta, mėtinė, pilkšva ir švelniai rausva. Daug išskirtinumo kambariui gali suteikti apvalkalai siūti specialiai pagal užsakymą, kurie dažniausiai naudojami kartu su nestandartinio dydžio antklodėmis, pagalvėmis ar čiūžiniais. Šį derinimo žaidimą palengvins demokratiška interjero taisyklė: viską derinti iki smulkmenų – senamadiška.

Bendradarbiaudami su patyrusiais, puikia reputacija pasižyminčiais gamintojais iš Anglijos, Vokietijos, Ispanijos ir Austrijos Domus Lumina specialistai gali patarti ir padėti išsirinkti spalvas, geriausiai derančiais prie namų interjero, taip pat pasiūlyti gaminių, kurie ypatingai patvarūs ir pagaminti iš geros tekstilės. Tai padės sukurti ilgaamžę namų estetiką.