Juvelyriniai dirbiniai

Sužadėtuvių žiedai — 2 patys didžiausi mitai

žiedas su briliantu, mergina, sužadėtuvių žiedas

Jeigu jau jaučiate, jog norite santykiuose pereiti į naująjį etapą ir jaučiate, jog mylimajai turite pasipiršti — svarbu yra išrinkti žiedelį. Tačiau, užsukus į interneto platybes ir ieškant patarimų, koks žiedas: su briliantu ar be jo, turėtų būti pasirinktas, čia galite užtikti ar paskaityti komentaruose nemažai mitų apie sužadėtuves, kurie gali netgi išgąsdinti. Taigi, dabar pateiksime 2 labiausiai internete šmežuojančius mitus, kuriais yra neverta tikėti. 

 

Mitas nr. 1: sužadėtuvių žiedas — tik tarpinis variantas

 

Kalbama, jog sužadėtųvių žiedą reikia puoštis kaip tarpinį variantą iki vestuvių, o vėliau — jį nusiimti. Dėja, tai yra visiška netiesa. Sužadėtuvių žiedelis ne tik gali, bet ir turi priminti apie nuostabią dieną gyvenime, kai Jūsų mylimoji ištarėte “taip” tai sutiko būti Jūsų žmona. Šį žiedelį netgi patartina nešioti kartu su vestuviniu žiedu. Taip pat, prie vestuvinių žiedų puikiai dera sužadėtuvių žiedas su briliantu. Dėl šios priežasties, patarkite savo žmonai nešioti ateityje juos kartu — taip netgi dar gražiau derės prie vestuvinio žiedo.

 

Mitas nr. 2: sužadėtuvėms — tik sidarbas arba baltas auksas

 

Šis mitas sklando jau iš giliai senovės ir vis dar galime jį atrasti interneto platybėse. Taip, tai yra itin populiaru sužadėtuvėms rinktis sidarbinius ar balti aukso žiedus, nes šie metalai yra praktiški, ilgaamžiai bei reikalaujantys nedaug priežiūros. Be to, jų kaina nesiekia aukštumų, todėl tai yra itin populiarus variantas. Tačiau tikrai nėra taip, kad sužadėtuvėms reikėtų dovanoti tik sidarbrinį ar baltojo aukso žiedą, būtinai sidabro spalvos ir kuklų, visiems jau pažįstamą variantą. 

 

Šiais laikais itin populiaru rinktis ko įdomesnės medžiagos sužadėtuvių žiedus. Itin didelio populiarumo šį sezoną turi spalvoto granito žiedas su briliantu, kuris yra įmontuotas žiedo viduje. Taip pat, dabar populiarūs yra keistų formų, medžiagų ar spalvų žiedai, neretai derinami prie tam tikro įvykio ar mėgstamos spalvos. Taigi, dabar jau galima teigti, jog sidabriniai sužadėtuvių klasikiniai žiedai nėra tik sidabriniai ar baltojo aukso ir ateityje ši “tradicija” bus panaikinta. 

 

Renkant sužadėtuvių žiedą, itin svarbu, jog nekreiptumėte dėmesio į šmežuojančius mitus ir rinktumėte žiedą pagal tai, kaip jaučia Jūsų širdis. O tai, kas bus svarbu ir artima bus Jums — tai bus širdžiai miela ir priimtina Jūsų antrajai pusei.