Juvelyriniai dirbiniai

Sužadėtuvės: didžiausias galvos skausmas – žiedas

mergina su sužadėtuvių žiedu

Nusprendus pasipiršti savo gyvenimo moteriai lieka sugalvoti, kaip tai žadate padaryti, apgalvoti vieta, laiką ir…nupirkti žiedą. Nors tai atrodo gana paprastas procesas, dažnai yra nutylima tiesa, koks tai atsakingas ir gana daug laiko reikalaujantis procesas. Todėl mes pasidalinsime patarimais, kaip turi būti vertinami žiedai, kad pamatytumėte „tą vienintelį“.

• Nuolat atidžiau sukluskite, kai mylimoji pradeda kalbėti apie papuošalus. Taip galite nuskanuoti didžiąją dalį informacijos ir sužinoti, kokio tipo žiedas jai labiausiai patiktų. Galite slapta sekti jos Pinterest profilį, galbūt ten pasidalins jai patinkančiomis žiedų ar kitų papuošalų nuotraukomis. Būkite išradingi informacijos išgavime!
• Jei jaučiate įtampą ir nežinote, kaip išsiaiškinti merginos poreikius, jei neišsiduodant. Geriausias būdas yra pakalbėti su pažįstamais ar draugais, kurie jau tai išbandė ir gali duoti praktinių patarimų. Taip pat gausite didesnį palaikymą šiam rimtam žingsniui.
• Svarstant, kokie žiedai patinka merginai, dažnai yra susimaišoma ir pradedama ieškoti to, kas patinka jums, bet ne mylimajai. Vertinimas, kad svarbu parodytas dėmesys ir pats faktas suveikia ne visais atvejais, pagalvokite, kad mergina žiedą turės nešioti pakankamai ilgai, todėl jis turi jai patikti ir tikti. Sutelkite dėmesį į jos norus.
• Dažnai susiduriama su nepatogumu, kai juvelyrikos salone paklausiama apie turimą biudžetą: jeigu turimas limituotas pinigų kiekis bandoma kažkaip išsisukti nuo tiesaus atsakymo. Vis dėlto, juvelyrikos namų „Fashiongold“ atstovai patikina, kad geriau nurodyti bent orientacinį biudžetą, nes taip specialistai galės pasiūlyti geriausią variantą ir ieškoti kitų kompromisų. Tai efektingiau, greičiau, beje, sukuriamas pasitikėjimu grįstas kliento – pardavėjo santykis.
• Sužadėtuvių žiedai įprastai yra gaminami su deimantais. Tačiau nenusiteikite, kad būtinai turite rinktis šį brangakmenį. Galimi ir kitų akmenų pasirinkimai, tačiau atkreipkite dėmesį, kad sužadėtuvių žiedas bus nešiojamas kiekvieną dieną, todėl akmuo turi būti tvirtas. Šiuo atveju – deimantas yra tvirčiausias iš visų, o mažo akmenėlio kaina yra visiškai normali.

Atraskite žiedą, kuriuo nustebinsite mylimąją ir taip įprasminsite perėjimą į kitą gyvenimo etapą. Jeigu sunku išsirinkti, pasikliaukite juvelyro ar konkretaus salono specialistų įžvalgomis ir patarimais, bet, žinoma, galutinį sprendimą priimkite patys.