Namams

Šių metų spalva ultra – violetinė namų interjere

„Pantone Color Institute“ kaip ir kiekvienais metais paskelbia metų spalvą. O šiais metais išrinktoji išsiskiria kitoniškumu. Ultra – violetinė spalva yra sunkiau suderinama, todėl ją verta rinktis ypač atsargiai. Vis dėlto išrinkus šią spalvą vėliau galima mėgautis maloniu efektu. Užuolaidos, vazos, pledai ir kitos detalės namams suteiks paslaptingumo.

Kaip šią spalvą derinti namie?

• Kartu su apšvietimu. Ši spalva simbolizuoja kitokį požiūrį į laiką ir erdvę. Geriausia, jei namuose interjeras būtų vienspalvis, išskiriamas tik su kitokių spalvų detalėmis. Apšvietimas turėtų būti modernus, pritaikyti šią spalvą galima kartu su sistema. Taip pat pritaikyti galima ir skirtingų formų šviestuvus. Jie namuose suteiks ne tik šviesos, be ir kūrybiškumo, modernumo ir kita.

• Proporcijomis. Tai skamba neįprastai, vis dėlto daiktų, baldų dydžiai yra svarbu renkantis šią spalvą. Ultra violetinė spalva derės, jei namuose vyraus dideli baldai, tačiau nedidelės detalės. Ši spalva yra tikra puošmena, jei yra tinkamai pritaikyta.

Užuolaidos – vienas iš būdų pritaikyti šią spalvą. Tai su įdomių rezultatų. Nors renkantis geriausia atsirinkti, kuriam kambariui labiausiai tiktų ši spalva. Naudoti šią spalvą tiktų svetainėje, darbo kambaryje, vonioje. Kur siekiamas kūrybiškumas, bet kartu ir jaukumas. Ši spalva yra ryški, todėl svarbu nepersistengti, kad ji netaptų įkyri.

Kitos detalės: vazos, pagalvės, paveikslai gali nebūti visiškai ultra violetinės spalvos, tačiau su šios spalvos simboliais. Brūkšneliai, taškeliai, vingiai padės pritaikyti šią spalvą namų interjere. Svarbu, kad namų interjeras būtų suderintas tarpusavyje, todėl nauji pokyčiai netaps labai išsiskiriantys.

• Balta, pilkos spalvos gali suteikti įdomesnių rezultatų kartu su ultra violetine spalva. Užuolaidos gali nevienspalvės, tokiu atveju, užuolaidos nebus nuobodžios. Taip pat tinka ir tamsesnės spalvos, kurios dažniausiai naudojamos šaltuoju sezono metu. Ekspertai rekomenduoja, vis dėlto rinktis drąsesnius pasirinkimus, nes tik taip bus pakeista namų atmosfera.

Atsiminkite

Atnaujinti namų interjerą galima pasirinkus ir kitokias spalvas. Vienas iš galimų variantų rinktis ultra – violetinę spalvą. Tai namų interjeras taps labiau kūrybingas ir kitoks.