Namams

Sekcijos – sovietmetį primenantis baldas?

sekcijos pasirinkimas

Savo namus daugelis stengiamės įsirengti kuo gražiau, todėl remontuojant ar dar tik planuojant įsigyti nuosavą būstą stengiamasi kuo kruopščiau apgalvoti kiekvieną namų kampelį ir jame esančią detalę. Be sienų spalvos, grindų dangos itin svarbu pasirinkti tinkamus baldus. Nesvarbu, kokio baldo ieškome, kiekvienu atveju, stengiamės rasti patogų, ilgaamžį baldą, atitinkantį mūsų poreikius bei derantį namų interjere. Itin daug dėmesio paprastai yra skiriama svetainės baldų paieškai. Sekcijos yra būtent tas baldas, kuris dažnai pasirenkamas ir statomas svetainėje – pagrindiniame namų kambaryje. O kokią sekciją rinktis ir ar ji išvis būtina? Deja, bent daugelis šį baldą nepelnytai nuvertina, laikydami jį griozdišku senų laikų buto atributu. Bet galbūt situacija yra visiškai pasikeitusi?

Mitai apie sekcijas, arba kuo netikėti?

Tikrai atsirastų žmonių, kurie atsisakytų į savo namus pirkti sekciją. Jų manymu, dideli baldo išmatavimai, pompastiškos linijos, lentynų ir spintelių išdėstymas, tam tikrų medžiagų naudojimas labai greitai sugadina šiuolaikiško baldo įvaizdį. Taip yra dėl to, kad prieš gerus 30 metų namuose buvo masiškai statomas vienas ir tas pats sekcijų variantas. Tada, išskirtinė sekcija stovėdavo pas retą žmogų bute. Tačiau, kodėl didžioji dauguma turėjo džiaugtis vieno modelio svetainės sekcijomis, yra jau visai kita kalba. Blogiausia tai, kad šabloniškumas, didelės sekcijų formos, lakuotos medienos ar faneros derinimas su vitražiniais stiklais, rodos, nemenkai sugadino tokio baldo įvaizdį. Visgi, šiuo metu baldų rinkos atstovai įrodo, kad situacija stipriai pasikeitė nuo sovietinių laikų ir dabar prekyboje galima rasti išties stilingų, elegantiškų, daug vietos neužimančių, bet talpių sekcijų. Todėl skeptiškas nuomones apie sekcijas vertėtų pakeisti pozityvesnėmis.

Asortimentas stebina net ir išrankiausius

Elektroninės baldų parduotuvės Baldaipl.lt atstovai ar bet kurie kiti baldus pardavinėjantys verslininkai galėtų patvirtinti: šiandien iš gamintojų gamyklų iškeliaujančios sekcijos stebina savo dizaino, medžiagų, dydžių gausa. Modernumo šalininkai gali lengvai rasti jiems patinkančias minimalistines sekcijas, padailintas subtiliomis metalo rankenomis, stiklo durelių elementais ar panašiai. Klasikos gerbėjai netruks išsirinkti jiems patinkančias prabangias sekcijas iš tikro ąžuolo. Pasirinkimo daug, todėl tvirtai laikytis nuomonės, kad sekcijos nereikalingos ir primena senus sovietinius butus – tiesiog jau nebėra reikalo. Kai kurie šio baldo pavyzdžiai net neprimena sekcijų, greičiau tai kelis interjero elementus į vieną visumą sujungianti kambario grandis.

Taigi, jei svarstote – jums reikia sekcijos, ar ji yra pagyvenusių žmonių namų atributas – apsilankykite bet kurioje baldų parduotuvėje. Netruksite įsitikinti, kad tai stilingų ir šiuolaikiškų asmenybių būstus praturtinantis, funkcionalus ir įdomus baldas. Apsilankykite baldaipl.lt ar kitose internetinėse svetainėse.