Keliautojams

Savaitgalis Osle? Kodėl gi ne!

Po ilgos darbo savaitės kartais didžiausias noras yra tiesiog ištrūkti ir pakeisti aplinką. Pradedam ieškoti, kur pardavinėjami pigūs skrydžiai į Oslą, Helsinkį, Kopenhagą ar dar toliau. Na, taip, norint pailsėti nuo kasdienybės, kelionės dažniausiai yra geriausia išeitis. Ypač jei tai nelabai toli, o kelionės bilietas neatsieina pusės ką tik gautos algos. Pora dienų Norvegijoje jau skamba geriau nei savaitgalis namuose ant sofos. Pakalbėkim apie Oslą. Ką galėtume nuveikti šiame mieste?

Prabanga gamtos apsupty

Norvegijos sostinė nėra labai tankiai apgyvendinta, o gyventojų populiacija čia mažesnė nei kitų Europos miestų. Tai viena iš priežasčių, kodėl didmiestyje gausu parkų, miškų ir neįtikėtinų gamtos kampelių. Vien dėl to šį miestą norisi aplankyti. Tad Oslas kaip pasirinkimas siekiant pabėgti nuo įprasto miesto šurmulio – itin geras pasirinkimas. Jei nenorite kelionės maršrutui skirti labai daug laiko, prabėgomis apžvelgti lankytinas Oslo vietas galite svetainėje https://avia.lt/pigus-skrydziai/.

Jei jums kelionės maršrutas svarbus, tuomet panagrinėkime šio miesto įžymybes plačiau.  Svarbu priminti, kad Oslas nėra vienas iš pigiųjų miestų, tad jei pavyko sutaupyti keliasdešimt eurų radus nuolaidos kodą „pigūs skrydžiai į Oslą“, tikėtina, kad leidžiant savaitgalį šiame mieste daugiau sutaupyti ir neišeis.

5 TOP vietos, kurias privalu aplankyti

  1. Vikelando skulptūrų parkas. Čia stovi net 212 įvairiausių skulptūrų, tad pasitaikius geram orui pasivaikščioti šiame parke tikrai įdomu. Be to, šis skulptūrų parkas veikia visą parą. Garsiausias čia stovinti skulptūra vadinasi „Monolitas“. Šios aukštis siekia 14 metrų. Tai aukščiausia skulptūra visame parke, o jos fasadą sudaro net 121 žmogaus figūra.
  2. Oslo operos ir baleto teatras. Tai pats didžiausias kultūrinis pastatas visoje Norvegijoje. Pastatytas iš marmuro ir stiklo tikrai palieka milžinišką įspūdį tiek iš vidaus, tiek iš išorės. Kiekvienam architektūros gerbėjui šį pastatą privaloma aplankyti.
  3. Holmekollen slidinėjimo platforma. Na jei esate slidinėjimo sporto gerbėjas, šį, seniausią pasaulyje slidinėjimo muziejų pamatyti jums būtina. Tai ne tik muziejus, bet ir moderniausia, net 60 metrų aukštį siekianti slidinėjimo platforma. Milžiniškas įspūdis garantuotas.
  4. Akershus tvirtovė. Tai ne tik nacionaliniu Norvegijos simboliu laikomas pastatas, bet ir seniausias paveldas, įtrauktas į kultūrinį paveldą.
  5. Vikingų laivų muziejus. Ši kultūrinė vieta įsikūrusi Bygdoy pusiasalyje. Jeigu jau atkeliavote į Norvegiją, šio muziejaus jūs negalite aplenkti. Čia stovi dar devintame amžiuje sukonstruoti ir iki šių dienų išsilaikę Vikingų laivai. Juk Norvegija Vikingų kraštas.

Oslas pasižymi erdve, žaluma ir pasakiška aplinka. Tad savaitgalis šiame mieste bus ne tik kupinas kultūrinių atradimų, bet ir atgaiva po didelių darbų. Apsilankykite https://avia.lt/pigus-skrydziai/. Čia ne tik pigūs skrydžiai į Oslą, be ir galimybė greitai ir patogiai rasti savaitgalio nakvynę. Juk svarbiausia savaitgaliais kartais užsimiršti.