Laisvalaikiui

Praleiskite laisvalaikį kartu

artima pora

Kažkuriuo santykiu metu poros susiduria su neišvengiama stagnacija. Jie pradeda leisti laisvalaikį atskirai, kas galiausiai paveikia ir jų komunikaciją. Atsiranda tylos pauzės, sunkumai susišnekėti. Iškilus tokioms problemoms kai kuriais atvejais gali padėti vizitas į erotinių prekių parduotuvę.

Nebėra gėdos

Jei išgirdę apie intymių prekių parduotuves jūs pradedate kikenti, didelė tikimybė, kad vis dar nešiojatės neteisingą įsivaizdavimą apie šias įstaigas. Šiomis dienomis tokios parduotuvės laikomos kaip vieta, kur galima rasti santykius sutvirtinančias prekes.

Labai dažnai pasitaiko, kad poros vengia diskutuoti apie jų intymųjį gyvenimą ir galvoja, kad abiem partneriams yra gerai. Vengiant diskutuoti apie savo santykius, galima labai lengvai sukurti prarają, kuri, vengiant šios temos, tik didės. Į tai po truputį bus įtraukti ir kiti nervinantys dalykai, o po kiek laiko tyla gali tapti nepakeliama.

Todėl, siekiant išsaugoti savo santykius, būtina tinkama komunikacija. Turite papasakoti, kaip jums suteikti malonumą, kas patinka, o kas ne. Šią diskusiją gali paskatinti ir vizitas į erotinių prekių parduotuvę www.romantika.lt: peržvelkite asortimentą ir tikrai atrasite žaisliukų ar aprangos detalių, kurie padės atgaivinti intymųjį gyvenimą.

Būkite kartu

Daugiau išsiaiškinus apie kiekvieno pomėgius, kas teikia malonumą, sutvirtinami santykiai miegamajame. Kuo šie santykiai tvirtesni, tuo tai labiau persiduoda ir į kitas sritis, o labiausiai į komunikaciją. Pradedama kalbėtis atviriau, dažniau pasakoma tiesa, o ne nutylima.

Taip kuriami tvirti ir atviri santykiai, kuriuose niekas nėra slepiama. Būtent tai paskatina ir mėgautis vienas kito draugija, nors net nedarote tų pačių veiklų: pavyzdžiui, vienas skaito knygą, kitas tuo metu praktikuojasi gitara. Skirtingi pomėgiai visai nereiškia, kad jūs nesate gera pora – svarbiausia, kad vienas kitam leistumėte mėgautis tuo, kas jiems patinka, palaikytumėte vienas kitą. Nuolatinis buvimas kartu padeda sutvirtinti jūsų, kaip poros poziciją, o viskas prasidėjo nuo paprasto vizito į erotinių prekių parduotuvę.

Norint sutvirtinti savo santykius, būtina partnerį pastūmėti pasikalbėti temomis, kurios galbūt iš pirmo žvilgsnio atrodo gėdingos. Tai ne tik padidins jūsų atvirumą vienas kitam, bet ir padės sutvirtinti santykius tiek miegamajame, tiek už jo ribų.