DarbasKita

Popieriniai darbo kalendoriai prieš skaitmenines technologijas

Socialinių medijų ir skaitmeninių programų užvaldytoje visuomenėje retas kuris į rankas bepaima ne tik popierinę knygą, bet tuo labiau popierinę užrašų knygelę. Palaipsniui popierinė darbo knyga tapo ne tokia jau ir reikalinga, ypač, kai visą informaciją galima laikyti kompiuteryje, planšetėje ar mobiliajame telefone. Ir visgi, verta akcentuoti, kad net ir tokios patogios skaitmeninės laiko planavimo programėlės turi savų minusų, o popierinės užrašinės – savų pliusų.

Kodėl žmonės pereina prie elektroninių kalendorių?

Galima sakyti, kad kiekvienas renkasi pagal savo poreikius ir komfortą, tačiau lygiai taip pat nesunkiai galima išskirti kelias reikšmingas priežastis, kodėl taip išpopuliarėjo elektroniniai laiko planavimo kalendoriai.

  • Daugelis bando tiesiog sumažinti su savimi kartu kasdien keliaujančių daiktų kiekį. Darbo knygos yra vienas iš tų dalykų, kuris beveik visada būna tiek studento, tiek įmonės vadovo krepšyje. Galimybė perkelti visus planus į skaitmeninę erdvę yra tiesiog labai patogi, nes telefoną ir taip nešiojasi kiekvienas, be to, jis lengvas ir neužima daug vietos, o darbo knyga atvirkščiai – reikšminga tiek vietos, tiek svorio atžvilgiu.
  • Išlendantys priminimai ir pranešimai yra vienas iš tų dalykų, kuriuos dažniausiai išskiria tie, kurie nuo popierinio užrašų knygelės varianto perėjo prie elektroninės versijos. Juk tos užduotys, kurios užrašytos rašikliu darbo knygoj pačios neprimins tau, kad turi jas atlikti ir padaryti.
  • Dar viena populiari įvardinama priežastis, kodėl daugelis linkę rinktis skaitmenines technologijas yra ta, jog elektroniniai laiko planavimo kalendoriai suteikia galimybę lengvai dalintis informacija su kolegomis, taip skatinant bendradarbiavimą. Na ir, aišku, į tai įeina ir popieriaus taupymas.

Popierinė darbo knyga – kodėl ji vis dar populiari?

Galima pastebėti, jog prieš didžiąsias metų šventes prekybos centrų lentynas ir elektroninius parduotuvių katalogus, kaip pavyzdžiui, „Biurogidas.lt“, užpildo įvairaus tipo, dydžio ir spalvų popieriniai darbo kalendoriai. Ir jie vis dar laukia tų, kurie nuspręs rinktis popierių vietoj elektronikos. Kodėl?

  • Rašymas ranka ir planų dėliojimas popieriuje leidžia šiek tiek ilgiau pamąstyti bei sulėtinti ir taip greitą kasdienį gyvenimo tempą.
  • Užrašų knygos niekada neišsikraus, kaip mobilieji telefonai (dažniausiai pačiu blogiausiu metu).
  • Popieriuje kiekvienas gali susikurti savo sistemą, tokią, kokia bus patogi ir atitinkanti kiekvieno gyvenimo būdą.
  • Popierius, atvirkščiai nei mėlyna šviesa šviečiantys ekranai (tiek kompiuterio, tiek telefono), leidžia pailsinti akis.
  • Galite būti užtikrinti, kad informacija bus saugi ir jos niekas nepavogs, kas nėra garantuojama dirbant su skaitmeninėmis technologijomis.

Jei nusprendėte, kad norite grįžti ar tiesiog pradėti naudoti darbo knygą, daug variantų galite rasti ir internetinėje kanceliarinių prekių parduotuvėje „Biurogidas.lt“.