Keliautojams

Pigesni daiktai Anglijoje populiarina siuntas į Lietuvą

Big Benas

Ne paslaptis, kad gana didelė dalis lietuvių yra emigravę arba tęsia mokslus, ieško karjeros galimybių Anglijoje. Tai jau tapo šalis vadinama antraisiais lietuvių namais, todėl ir gausios siuntos iš Anglijos nebestebina nei pašto darbuotojų, nei kurjerių, nei kitų siuntimo paslaugomis užsiimančių įmonių.

Dažniausiai pasitaikančios siuntos:

  • Kosmetika ir kvepalai. Jie Anglijoje dažnai, ypač išpardavimų metu, būna gerokai pigesni, todėl ne vienas siunčia šios rūšies produktus dovanoms ar draugams, kurie nori sutaupyti.
  • Drabužiai ir batai. Kadangi Anglijos rinka platesnė, tai ir pasiūla čia didesnė. Dėl to automatiškai kyla konkurencija ir krenta kaina, o jei dar vyksta išpardavimas – kokybiškus daiktus galima įsigyti už labai patrauklią kainą.
  • Smulkioji technika. Išmanieji telefonai, barzdaskutės, foto aparatai ar kita smulki technika ne visais, bet kai kuriais atvejais yra tikrai pigesnė, todėl siuntos iš Anglijos neretai apima ir šią kategoriją.

Tai dažniausiai pasitaikančios kategorijos, visgi jų yra žymiai daugiau. Tačiau neretai įsigijus konkretų daiktą – jį reikia dar ir išsiųsti. Paštu siunčiamos siuntos dažnai pasimeta, o Lietuvos pašto sistema, nors ir sparčiai tobulinama vis dar turi spragų. Čia gelbsti mikroautobusai, kurie važinėja kiekvieną dieną ir gali paimti ir nuvežti įvairių gabaritų ir svorio siuntas į Lietuvą ir atgal.

Pagrindinis privalumas, kodėl siuntos iš Anglijos, naudojantis mikroautobuso paslaugomis yra patogios – pristatymas į namus. Ši  daiktų siuntos būdas yra geras tuo, kad siuntiniai paimami iš namų ir nuvežami į vietą, kurią jums reikia. Taip ne tik sutaupote savo, bet ir artimųjų laiką. Niekur nereikia eiti ar stovėti eilėse.

Taip pat didelis privalumas yra siuntos perdavimo kultūra. Siuntinius galite supakuoti, kaip norite, svarbu, kad jie būtų sandarūs. Todėl jei siuntinys skirtas konkrečiai progai, galite jį šventiškai įpakuoti, o gavėjas sulauks jūsų pačių paruošto siuntinio. Tai vienas geriausių būdų nustebinti artimuosius.

Išbandykite siuntas iš ir į Lietuvą ir patys įvertinkite paslaugos privalumus ir trūkumus. Viena aišku, kad naudojantis mikroautobusų siūlomu siuntų pervežimu – siuntinys greitai ir tikslingai pasieks gavėją.