Namams

Pasistatyti svajonių sodybą gali kiekvienas

greitai pastatomi namai prie ežero

Panorus ištrūkti iš namų, kai kurie užsisako kelionę, kiti užsisako sodybą, o kiti nusprendžia ją pasistatyti. Pastarasis variantas paprastai pasirenkamas tų, kurie nori būti įsitraukę į statybų procesą, matyti naudojamas medžiagas. Pastaruoju metu pradėjo populiarėti moduliniai arba greitai pastatomi namai, kurie leidžia vos už penkių savaičių mėgautis komfortu nuosavoje sodyboje.

Modulinių namų privalumai

Kodėl norint pabėgti iš miesto šurmulio reikėtų rinktis būtent modulinius namus? Tai namai, kurie tiks bet kokiam sezonui – tai užtikrina statyboje naudojamos medžiagos. Pavyzdžiui, įprastiniuose namuose apšiltinimui naudojama akmens vata, kuri nėra itin tinkama alergiškiems asmenims, o moduliniuose namuose pasitelkiama medžio vata. Ši neskleidžia jokių alergenų, kokybiškai išlaiko šilumą, o vasaros metu – vėsą namuose.

Pagrindinis privalumas, kurį turi minėti greitai pastatomi namai yra galimybė transformuotis pagal poreikį. Tai reiškia, kad jei nuspręsite sukurti šeimą ir kada nors persikelti gyventi su savo vaikais į sodybą, galėsite užsisakyti, kad Jums pagamintų dar vieną namo modulį. Taip pat, jei sodybą ketinate rengti vietoje, kuri neturi elektros instaliacijų įrengimų, jos gali būti statomos ir su saulės baterijomis, kurios galės aprūpinti elektra visus namų prietaisus.

Modulinių namų statyba

Kas geriausia, kad sugalvojus, kad norite jų iki vasaros sezono, tuomet galėsite užsisakyti juos iš sveikus namus statančios bendrovės UAB „Geras namas“. Jie užtikrina, kad greitai pastatomi namai atitinka savo pavadinimą – juose galėsite gyventi vos po 5 savaičių.

Tai pasiekiama namus statant cechuose, o jau prireikus jų tikslioje vietoje, jie pakeliami su kranu ir pervežami. Tai leidžia statyti net lietingomis dienomis. Net žinant, kad šių namų eksterjeras gana kuklus, įmonės atstovai pataria panašiai, naudojantis natūraliomis medžiagomis, įsirengti ir vidų (prireikus, jis gali būti įrengtas). Tai leis išlaikyti visus ekologiškų medžiagų privalumus.

Norite gyventi Jums patinkančioje vietoje? Norite, kad jūsų laisvalaikio namai galėtų keistis su jūsų ? O be visa to, norite, kad jie ir padėtų išlaikyti sveikatą, neriekėtų intensyviai šiltinti? Tuomet geriausias pasirinkimas yra moduliniai namai. Jie puikiai tinka šiuolaikiniam žmogui, norinčiam būti kiek arčiau gamtos.