Kita

Pagrindiniai krovininių mikroautobusų nuomos privalumai

krovininių mikroautobusų nuoma, mikroautobusų nuoma, krovininiai mikroautobusai

Anksčiau ar vėliau susiduriame su reikalu pervežti didelį įvairių daiktų kiekį. Paprastai tai būna kraustantis, ar užsiimant prekyba ir nesutalpinant visų prekių į automobilį. Tada į pagalbą ateina krovininių mikroautobusų nuoma, kuria galima naudotis visoje Lietuvoje. Žmonės vis dar dažnai bijo nuomotis, ar vairuoti kitokį automobilį, negu pratę, tačiau tam visiškai nėra pagrindo, nes yra ne vienas privalumas atperkantis visą nerimą.

Galimybė mikroautobusą išsinuomoti su vairuotoju

Neturintiems teisių, daug patirties, ar tiesiog nenorintiems vairuoti svetimos transporto priemonės yra išeitis, nes daugelis mikroautobusų nuoma užsiimančių įmonių klientų patogumui siūlo patyrusį vairuotoją, kuris užtikrins saugią daiktų kelionę. Žinoma, įmonės siūlomas vairuotojas nėra privalomas, visada galima vairuoti pačiam, o geriausias dalykas tas, kad mikroautobusiukų vairavimui užtenka B kategorijos, kuri yra pati pradinė ir šią turi visi vairuotojai.

Daug daugiau vietos negu automobilyje

Didžiausias lengvasis automobilis negali konkuruoti su krovininių mikroautobusų nuoma, nes ir į mažą krovininį mikroautobusiuką sutalpinsite žymiai daugiau daiktų. Tai gali būti ypač aktualu asmenims, persikraustantiems į kitą vietą. Paprastai norima visus turimus daiktus pasiimti vienu važiavimu, o per ilgą laiką jų prikaupiame begales: baldai, drabužiai, knygos, suvenyrai, buitinė technika, o kur dar smulkūs objektai. Visa tai reikia kažkur sutalpinti, o kelios dėžės greitai užpildys lengvojo automobilio bagažinę. Pasirinkus kraustytis naudojant savo mašiną teks važinėti daug kartų, kainuos kuras, mašinos eksploatacija bei išvaistysite begales laiko važinėdami pirmyn atgal, o kur dar išsikraustymas ir turimų daiktų išdėliojimas į naujas vietas. Tuo tarp mikroautobusas padės išvengti visų minėtų nemalonumų.

Nedidelė kaina

Nesusidūrusiems su krovininių mikroautobusų nuoma gali atrodyti, kad tai kainuoja labai daug, o kaina sparčiai kyla priklausomai nuo autobusiuko metų, vairuotojo pasirinkimo ir panašiai. Nors kaina iš tiesų yra didesnės nuomojantis su vairuotoju, tačiau nuoma parai dažniausiai nesiekia net dvidešimties eurų.

Išsinuomoję krovininį autobusiuką sutaupysite ne tik pinigų, bet ir laiko, o iškilus bet kokiems neaiškumams rekomenduojama pasikonsultuoti su šią paslaugą siūlančiais darbuotojais ir įsitikinti, kad tai paprasčiau ir patogiau negu atrodo.