Kita

Nuo ko gali priklausyti akinių kaina?

Akiniai – tas aksesuaras, kuriam dažnai negailima nei išlaidų nei laiko juos išsirinkti. Ne retai prireikia ir kitų pagalbos norint būti užtikrintiems, kad akiniai Jums puikiai tinka. Tai įvaizdžio detalė, kuri gali būti dėvima kiekvieną dieną ne tik dėl grožio, bet ir dėl kitų poreikių. Dažnai akinių kaina gali siekti ir dideles ir mažas sumas. Nuo ko priklauso akinių kaina? Zynky.lt specialistai pateikia kelis svarbiausius, kainą keičiančius veiksnius.

 

Paskirtis

 

Yra begalės akinių atliekančių skirtingas arba kombinuotas funkcijas. Tai gali būti tiesiog akseusuaras, stiliaus detalė, saulės akiniai, progresiniai akiniai ar netgi viskas kartu sudėjus. Nuo to, kokia bus jų pagrindinė funkcija, priklauso kaina. Kombinuotos funkcijos akiniai yra šiek tiek brangesni, jiem reikalingi specialūs užsakymai pagal individualius žmogaus poreikius, todėl tai gali ir šiek tiek užtrukti. Akiniai-aksesuaras gali būti pigiausias variantas, bet ir tai gali įtakoti daug kitų veiksnių tokių kaip prekės ženklas.

 

Komplektas

 

Akinių kaina (Zynky.lt siūlo prieinamas kainas kiekvienam) priklauso ir nuo to, kokios paslaugos, procedūros ar priedai yra įtraukti į bendrą komplektą. Tai gali būti ir regėjimo patikra, asmeninė konsultacija, akinių gamyba, jų lęšių pasirinkimas, rėmelio storis ar medžiaga, iš kurios jie pagaminti. Kartais į kainą įskaičiuojamas ir akinių dėklas ar kiti priedai. Kainą keisti gali ir suteikiamas akinių garantinis laikotarpis. Prieš užsisakydami produktą, išsiaiškinkite, kas įtraukta į komplektą. Taip galite išvengti papildomų išlaidų ir nesusipratimų ateityje. Norint užsitikrinti kokybiškus akinius, siūloma nesirinkti pigiausio varianto, nes vėliau gali tekti sumokėti dvigubai. Gerai apsvarstykite savo galimybes ir poreikius.

 

Prekinis ženklas

 

Akinių kaina gali labai pakilti, jeigu jų prekinis ženklas yra gerai žinomas. Zynky.lt galima rasti įvairių prabangių prekinių ženklų akinių, tačiau ir jų kaina gali labai varijuoti. Nuo mažiausios iki didžiausios gali būti kelių šimtų eurų skirtumas, tad kiekvienas gali įsigyti akinius pagal savo galimybes. Žinoma, akiniai, kurių prekės ženklas nėra toks populiarus ir gerai žinomas, bus pigesni. Tokie akiniai nebūtinai bus prastesni. Tiesiog prieš pirkdami pasidomėkite, kokios yra jų savybės.

 

Prieš pirkdami akinius, nusistatykite tam tikrą biudžetą, kurį galite skirti jiems įsigyti. Taip sumažinsite abejones, ką rinktis, ir išvengsite nemalonumų ateityje.