Juvelyriniai dirbiniai

Naujųjų naktį suspindėkite ypatinga prabanga

auksiniai ziedai su deimantais

Naujųjų metų išvakarėse dažnai būna rengiami prabangūs vakarėliai, vyksta iškilmės, koncertai, kiti prabangūs renginiai, taigi pasipuošti kaip nors išskirtinai siekia ne tik moterys bet ir vyrai. Solidūs smokingai, sąsagos, kaklaraščiai ar bitutės – tokie ir panašūs aprangos atributai tą ypatingą naktį papuošia stipriosios lyties atstovus. Moterys tuo tarpu ant savęs deda prabangius papuošalus, neretai inkrustuotus prabangiais deimantais. Kokius papuošalus verta rinktis itin prabangioms šventėms ir kaip juos derinti prie aprangos?

Little black dress – mažos juodos suknelės magija

Mėgstančioms minimalizmą ar toms, kurios į prabangius renginius vyksta pirmus kartus, vertėtų prisiminti, kad gerai jaustis ir atrodyti stilingai bei skoningai galima su klasikinėmis, paprastomis juodos spalvos suknelėmis. Toks rūbas moterims nuo Coco Chanel laikų laikomos subtilios elegancijos simboliu. Prie tokių mažų juodų suknelių itin tinka auksiniai žiedai su deimantais. Įspūdingi papuošalai dažnai prie šitokių suknelių tampa išskirtiniu akcentu, o pati moteris gali jaustis savimi pasitikinti ir kerinti.

Prabangiai atrodančias sukneles rinkitės atsargiai

Labai prabangiai atrodančios suknelės gali atrodyti tiesiog nepakartojimai ypatingos svarbos vakarą, visgi prieš jas renkantis reikėtų nepamiršti įvertinti renginio tikslo, kviestinių svečių bei, žinoma, aprangos kodo. Pavyzdžiui, prabangiame labdaros renginyje nuo galvos iki kojų tviskėti vien prabanga galbūt nebus gera mintis. To tikslas – kilnus aukojimas ir parama, o ypač prabangi apranga ar auksiniai žiedai su deimantais gali atrodyti nepakankamai solidžiai. Tokiu atveju geriau ieškoti elegantiškai atrodančių rūbų varianto, visgi kiek kuklesnio. Ir atvirkščiai, įspūdingame vakarėlyje tinkamos ryškios spalvos, intriguojančių formų suknelės bei labai brangūs juvelyriniai dirbiniai su brangiaisiais akmenimis. Tokiu atveju galite tviskėti tarsi Didysis Getsbis.

Per daug blizganti apranga nustelbia papuošalų prabangą

Taip pat vertėtų atsiminti, kad labai ryškūs, tviskantys audiniai patys iš savęs simbolizuoja prabangą, progos svarbumą, puošnumą ir papildomi didingi papuošalai galbūt tam nepridės daug prabangos, o kaip tik gali atrodyti perdėtai ir neskoningai. Tokiu atveju geriausia būtų iš anksto apgalvoti apie papuošalų išvaizdą ir aprangos, kurią žadama vilkėti per pokylį ryšį. Galbūt užtektinai įvaizdžiui pakaks auksinių žiedų su deimantais, o gal nepamaišys ir kartu segami ilgi, prabangūs, dideli auskarai.

Taigi, su įspūdinga apranga atrodyti kerinčiai galima visai nesunkiai, visgi, taip pat labai svarbu išlaikyti saikingumą ir neperžengti trapios ribos tarp prabangios elegancijos ir beskonybės. Tuomet ir Naujųjų metų puota atmintyje išliks ilgam ir ją norės prisiminti kaip vietą gražiausių įvykių gyvenime.