Namams

Naujausios artėjančių metų interjero tendencijos

baldų salonai Vilniuje, namų interjeras, svetainės baldai

Naujausios metų tendencijos pritraukia daugelio interjero naujovėmis besidominčiųjų dėmesį. Ateinantys 2020-ieji metai – ne išimtis. Taigi, kokios apdailos detalės, baldai, aksesuarai karaliaus ateityje?

 

Abstrakčios detalės

 

Magresbaldai.lt baldų salonai Vilniuje, Kaune ir kituose miestuose savo klientams nuolat pristato naujausias interjero tendencijas. Kalbant būtent apie 2020-uosius, vis labiau dominuos žaismingos ir abstrakčios formos. Bus nevengiama ir spalvų, leidžiančių sukurti personalizuotą ir gyvą aplinką.

 

Struktūrizuotas paprastumas

 

Artėjančių metų tendencijos pritaikytos įvairiems skoniams. Jei nesate didelis spalvų mėgėjas, rekomenduojama rinktis ir šiais metais populiarų šiaurietišką interjero stilių. Pastarasis pasižymi patogumu, ramia ir atpalaiduojančia aplinka. Joje dera neutralios, šiltos spalvos. Taip pat naudojama pakankamai daug jaukių aksesuarų: dekoratyvinių pagalvėlių, kailinių pledų ir pan.

 

Eklektiška prabanga

 

Kitais metais populiarumo nepraras ir eklektiškas interjero stilius. Jo idėjos jau kurį laiką žavi drąsius ir pasitikinčius savimi. Baldų salonai Vilniuje, Kaune ir kituose miestuose savo asortimente turi nemažai tokios stilistikos prekių. Jas galima iš anksto apžiūrėti internetinėje svetainėje Magresbaldai.lt. Eklektiškoje aplinkoje puikiai dera „turtingos“ spalvos, tokios kaip karališkoji mėlyna ar rubinų, kurias galima naudoti su šiltesniais atspalviais (rožiniais, bronziniais, melsvai pilkais).

 

Būtent tokiame interjere rekomenduojama nebijoti naudoti metalinių detalių (ypač auksinės spalvos). Jos įneša dar daugiau prabangos ir elegancijos. Tai gali būti tiek kavos staliukas, tiek išskirtinio dizaino žvakidės ar vazos.

 

Japoniško stiliaus atspindžiai

 

Japoniško dizaino detalės, aksesuarai pastaruoju metu taip pat labai mėgstami. Savo populiarumo tai nepraras ir artėjančiais metais. „Turtingos“ šilkinės tekstūros, grakščių paukščių motyvai, stilizuoti rytietiški raštai ir struktūrizuotos baldų formos.

 

„Japandi“ – tai japoniško minimalizmo ir skandinaviško paprastumo derinys. Baldų salonai Vilniuje, Kaune ir kituose miestuose siūlo didelį baldų, kuriuos galima pritaikyti tokio stiliaus interjere pasirinkimą. Dar prieš atvykstant į fizinę parduotuvę, norimas prekes patogu peržiūrėti internetu: Magresbaldai.lt.

 

Galbūt kaip tik ieškote įkvėpimo savo namų atnaujinimui? Tuomet nieko nelaukite ir pasinaudokite šiomis idėjomis. Reikiamus baldus ir aksesuarus raskite artimiausiame salone. Patyrę specialistai pakonsultuos ir padės priimti geriausią sprendimą.