Namams

Namų interjere – ir praktiškumas, ir dizainas

roletai, saulė, žaliuzės

Atrodo, kad kasmet vasaros tik karštėja ir kviečia į lauką pasimėgauti saulės spinduliais, tačiau būdami namie kiekvienas norime atvėsti ir pailsėti. Kad ir kaip smagu lepintis puikiais vasariškais orais, visuomet yra rizika perkaisti, be to, nebūtų malonu iš karšto oro sugrįžti į tiek pat įkaitusius namus. Čia į pagalbą atkeliauja puikiai langus nuo saulės uždengiantys roletai.

 

Vasarą svarbu žemesnė temperatūra

 

Norint išsaugoti vėsą namuose karštomis vasaros dienomis, svarbu ne tik vėdinti namus ar pasirūpinti oro kondicionieriais, tačiau ir uždengti langus nuo tiesioginių saulės spindulių. Savaime suprantama, kad išvengus jų bus galima ilgiau mėgautis gaiviu oru, kartais net išvengti galvos skausmo ar kitų sveikatos problemų. Svarbu nepamiršti ir namuose esančių augalų, kuriems gyvybiškai reikalinga saulės šviesa, tačiau jos perteklius gali padaryti daugiau blogo nei gero.

 

Apsauga reikalinga visus metus

 

Vasarą apsauga nuo saulės šviesos kartkartėmis reikalinga ir dieną, tačiau naktį – ištisus metus. Vargu, ar kiekvieną rytą džiaugtumėmės pažadinti ryškios šviesos, tad roletai išlieka patogiu pasirinkimu tiek dieną, tiek naktį, priklausomai nuo poreikio ir lūkesčių. Bet kokiu atveju, bus galima jaustis tvirtai dėl to, kad rytą įkyrūs spinduliai nepagrobs paskutinio pusvalandžio skirto miegui.

 

Dizainas kiekvieno poreikiams ir skoniui

 

Tai ne tik puikus apsaugos nuo nepageidaujamų saulės spindulių būdas, tačiau ir puikus sprendimas norint pagyvinti savo namų dizainą. Platus spalvų ir raštų pasirinkimas leidžia patenkinti kiekvieno norus, skonį ir lūkesčius siekiant sukurti jaukią namų aplinką, o gal tiesiog atsinaujinti atėjus naujam sezonui.

 

Visai nesvarbu, kas paskatino atsinaujinti – ar naujas sezonas, ar noras pagyvinti aplinką, ar siekis atsinaujinti bei įnešti įdomių detalių į savo namus, roletai tikrai papuoš bei pagyvins jūsų interjero dizainą. Tiek saulėtomis dienomis, tiek karštą, trumpą vasaros naktį jie padės užtikrinti, kad namai išliktų gaivūs ir vėsūs. Be to, ištisus metus bus galima gerai išsimiegoti netrikdomiems nepageidaujamų saulės spindulių.