Kaip įrengti ankštą svetainę

Paskelbta Kategorija Namams

Svetainė – kone svarbiausia namų erdvė, kurioje praleidžiama tiek daug laiko atsipalaiduojant ant sofos, užsiimant bendra veikla su visa šeima, ar tiesiog vakarojant su linksma draugų kompanija. Visi čia esantys baldai, dekoracijos, priemonės turi užtikrinti maksimalų komfortą ir jaukumą, ką dažniausiai sunku pasiekti, jei svetainėje nėra daug erdvės. Todėl įrenginėjant ar atnaujinant šį kambarį, rekomenduojama […]

ČIUŽINYS VAIKUI: Į KĄ ATKREIPTI DĖMESĮ RENKANTIS?

Paskelbta Kategorija Namams

Vaiko sveikatą ir savijautą įtakoja miegas. Miegas turi tiesioginį poveikį tiek protiniam, tiek fiziniam Jūsų vaiko vystymuisi, todėl būtina atkreipti dėmesį į jo kokybę. Dauguma tėvų stengiasi, kad vaikai laikytųsi savo dienotvarkės, tinkamai ir pakankami pailsėtų, tačiau pasak Baldaipl.lt, svarbu pastebėti, jog vaiko miego kokybę įtakoja ir vaikiški čiužiniai. Kokybiškas, patogus čiužinys garantuos, kad vaikas […]

nuotekų valymo įrenginiai kaina, nuotekų tvarkymas, kanalizacija

Kiemo vejos sodinimas: ką verta žinoti?

Paskelbta Kategorija Namams

Tanki ir skaisčiai žalia vėja – daugelio individualių namų savininkų svajonė. Ji padeda sukurti itin estetišką kiemo aplinką. Tam, kad galutinis rezultatas maksimaliai patenkintų lūkesčius, dar prieš ją sodinant verta apgalvoti ne vieną aspektą, tarp jų net ir biologiniai nuotekų valymo įrenginiai. Kaina, kurią galima sutaupyti atidžiai tai įvertinus išties nemaža, taigi, nuo ko pradėti?

prieškambario spinta, baldai prieškambariui, drabužių spinta

Modernus prieškambaris – ko reikia?

Paskelbta Kategorija Namams

Prieškambario erdvė dažniausiai būna pakankamai nedidelė, todėl siekiant, kad ji būtų ne tik funkcionali, bet ir stilinga, verta apgalvoti nemažai dalykų. Daugeliu atvejų viskas prasideda nuo tinkamos apdailos, vėliau – pasirenkamų baldų, tokių kaip prieškambario spintos ar lentynos, ir aksesuarų. Taigi, kaip viską suderinti, kad ši erdvė stebintų savo modernumu ir puikia išvaizda?

baldų gamyba, miegamasis kambarys, darbo stalas

Kaip įrengti kambarį studentui?

Paskelbta Kategorija Namams

Studentavimas – tai naujas gyvenimo etapas Jūsų vaikui. Išvykimas į naują miestą, gyvenimas vienam kitame būste, savarankiškumas – visa tai įeina į jo kasdienybę. Norint užtikrinti, kad jis gyventų aprūpintai, pasirūpinkite tinkama aplinka naujajame jo būste. Štai keletas patarimų, kaip tai padaryti.