baldų gamyba, miegamasis kambarys, darbo stalas

Kaip įrengti kambarį studentui?

Paskelbta Kategorija Namams

Studentavimas – tai naujas gyvenimo etapas Jūsų vaikui. Išvykimas į naują miestą, gyvenimas vienam kitame būste, savarankiškumas – visa tai įeina į jo kasdienybę. Norint užtikrinti, kad jis gyventų aprūpintai, pasirūpinkite tinkama aplinka naujajame jo būste. Štai keletas patarimų, kaip tai padaryti.  

protingi baldai, svetainės baldai, kambarys

Protingi baldai padės gyventi dar patogiau

Paskelbta Kategorija Namams

Patogiai įsirengti būstą, itin svarbu nepaisant kiek laiko jame praleidžiame. Ar grįžtame tik pailsėti po darbų ar auginame vaikus, ar dirbame namuose, patogūs baldai visada pagerins mūsų dienos kokybę. Jei siekiate atsinaujinti namų interjerą ir galvojate kokius baldus pasirinkti, apsvarstykite vieną iš naudingų išeičių – protingus baldus.

puodai internetu, prieskoniai, virtuvės reikmenys

Daiktai, kurie leis virtuvėje pasijausti tikru šefu

Paskelbta Kategorija Namams

Maisto gaminimas gali būti ir labai techniškas, ir kūrybiškas procesas. Mėgstantys suktis virtuvėje tikriausiai sutiktų, kad norint išgauti geriausią rezultatą reikia atsižvelgti tiek vieno, tiek kito. Tam, kad maisto ruošimas namuose taptų dar lengvesnis, o erdvės improvizacijai atsirastų dar daugiau verta savo virtuvėje turėti šiuos daiktus.

roletai, saulė, žaliuzės

Namų interjere – ir praktiškumas, ir dizainas

Paskelbta Kategorija Namams

Atrodo, kad kasmet vasaros tik karštėja ir kviečia į lauką pasimėgauti saulės spinduliais, tačiau būdami namie kiekvienas norime atvėsti ir pailsėti. Kad ir kaip smagu lepintis puikiais vasariškais orais, visuomet yra rizika perkaisti, be to, nebūtų malonu iš karšto oro sugrįžti į tiek pat įkaitusius namus. Čia į pagalbą atkeliauja puikiai langus nuo saulės uždengiantys […]

išskleidžiamas stalas, maža svetainė, pilka sofa

Nedidelio ploto svetainė: ką verta žinoti?

Paskelbta Kategorija Namams

Nedidelių kambarių įrengimas dažnai sukelia nemažą galvos skausmą. Ypač, kai tas kambarys yra svetainė. Joje norisi būti tiek su šeima, tiek pasikviesti draugus. Kartais vietos, kur statyti norimus baldus tiesiog nėra kur – tokiu atveju gali būti naudingas fotelis-lova ar iškleidžiamas stalas. Taigi, kaip mažoje svetainėje viską suderinti ir paversti ją vieta, kurioje visi jaustųsi […]