Laisvalaikiui

Mortal Kombat X – aktyvus laisvalaikis namuose

mortal kombat x

Žaidimai yra puikus laisvalaiko praleidimo būdas. Mortal Kombat X, tai naujausias NetherRealm Studios kūrėjų darbas susilaukęs daug kritikų pagyrų, nemaža dalis jų net sakė, kad tai geriausias iki šiol sukurtas Mortal Kombat žaidimas, o tokie žodžiai reiškia labai daug, žinant kad tai jau dešimtas žaidimas MK serijoje. Žaidimo populiarumas lemia tai, kad norėdami jį įsigyti, nesunkiai rasite tiek įsitvirtinusiuose rinkos milžinėse, tiek savo veiklą pradedančiuose internetinėse parduotuvėse.

Didelis dėmesys žaidėjams

Mortal Kombat frančizė yra stipriai įsitvirtinus kovinių žaidimų scenoje, pirmasis jų žaidimas buvo išleistas dar 1992 metais ir pritaikytas tuometinėms platformoms. Nors NetherRealm ir nepasižymi sparčiu žaidimų leidimu ir tikrai ne kiekvienais metais nudžiugina savo gerbėjus nauju leidiniu, tačiau kai pasirodo kažkas naujo, gali žinoti, kad į žaidimą buvo įdėta labai daug darbo ir pastangų, o dėmesys buvo skiriamas ne tik tam, kaip iš žaidimo uždirbti kuo daugiau pinigų, o tam, kad žaidėjai patirtų geriausias įmanomas emocijas ir norėtų prie žaidimo grįžti vėl ir vėl.

Mortal Kombat X būtent ir yra tokios atidžios darbo etikos įrodymas.

Kūrėjai nuolatos stengiasi, kad jų klientai būtų patenkinti, dėl to nors per 24 metus ir tebuvo išleista 10 žaidimų, juos papildė dar 13 patobulinimų, kurie atnaujindavo žaidimo patirtį ir leisdavo žaidėjams nesijausti taip, lyg juos būtų pamiršę.

Kuo pasižymi šis žaiadimas?

Mortal Kombat X, kaip ir daugelis tokio tipo muštynių žaidimų, neturi įmantrios ir realistiškos istorijos, o prieraišias emocijas išlaikyti kone neįmanoma, kai istorijoje savo dukrą be galo mylintis tėvas kitame žaidimo rėžime nė nedvejoja prieš pradėdamas dvikovą iki mirties su savo dukterimi. Ką šis žaidimas turi, tai nuostabią grafiką, idealiai veikiančią žaidimo mechaniką ir negailestingas, smurto ir kraujo neslepiančias dvikovas. Būtent to muštynių žaidimuose dažniausiai ir ieško pasišventę tokių žaidimų fanatikai.