Namams

Modernus prieškambaris – ko reikia?

prieškambario spinta, baldai prieškambariui, drabužių spinta

Prieškambario erdvė dažniausiai būna pakankamai nedidelė, todėl siekiant, kad ji būtų ne tik funkcionali, bet ir stilinga, verta apgalvoti nemažai dalykų. Daugeliu atvejų viskas prasideda nuo tinkamos apdailos, vėliau – pasirenkamų baldų, tokių kaip prieškambario spintos ar lentynos, ir aksesuarų. Taigi, kaip viską suderinti, kad ši erdvė stebintų savo modernumu ir puikia išvaizda?

 

Eksperimentuokite su apgailos medžiagomis

 

Taigi, kaip jau buvo užsiminta, viskas dažniausiai prasideda nuo patalpos apdailos. Šiais laikais, kai jų pasirinkimas yra didžiulis, galima drąsiai eksperimentuoti ir rinktis įvairaus tipo medžiagas. Itin moderniai ir stilingai atrodo baltos spalvos blizgios plytelės, kurios sukurią išskirtinį vaizdą. Priklausomai nuo prieškambario ploto, verta rinktis didesnes arba mažesnes plyteles, kurios padės sukurti proporcingai atrodantį interjerą.

 

Išsirinkus priemones grindims, rekomenduojama nepamiršti ir sienų. Moderniuose kambariuose gražiai dera tiek šviesios, tiek tamsios spalvos. Pavyzdžiui, jei norite kažko drąsaus, neprašausite pasirinkdami tamsiai mėlynus atspalvius, kurie, be to, atrodo itin moderniai.

 

Funkcionalūs baldai

 

Kitas žingsnis – tinkami baldai. Tai gali būti ir prieškambario spintos, ir lentynos, komodos ir t. t. Šiuolaikiškame interjere itin gražiai atrodo tiesios ir minimalistinės formos, tačiau jei norite įnešti daugiau originalumo, verta eksperimentuoti su tam tikromis detalėmis, tokiomis kaip spintelių rankenėlės ir pan. Jei susižavėjote tamsių sienų idėja, patartina išbandyti šviesesnių spalvų baldus, kurie tarsi sukuria kontrastą ir įneša harmonijos.

 

Tobulam rezultatui – aksesuarai

 

Apdaila ir baldai yra būtini norint sukurti funkcionalų ir patrauklų prieškambarį, tačiau galutinis štrichas dažniausiai būna įvairūs aksesuarai. Tikrai nebūtina jų naudoti labai daug – svarbiausia rinktis apgalvotai. Kaip vieną iš puikiausių pasirinkimų būtų galima paminėti veidrodžius. Jie gali būti įvairių dizainų: apvalūs. Stačiakampiai, su arba be rėmų. Jei tokia priemonė jau integruota ant prieškambario spintos durelių, papildomai jos rinktis nerekomenduoja. Tokiu atveju gali praversti stilingas laikrodis, kuris taip pat labai praverčia.

 

Pasinaudokite šiais patarimais ir sukurkite modernaus stiliaus prieškambarį, apie kurį svajojate. Nebijokite eksperimentuoti ir išreikšti save – juk namai yra jūsų tvirtovė, kur turite jaustis puikiai.