Namams

Modernūs baldai: santykis tarp estetikos ir praktiškumo

modernus baldai

Kai renkamės baldus savo naujiems namams arba norime atsinaujinti jau pabodusį interjerą, pirmiausiai galvojame apie praktiškumą ir grožį. Dažnas siekia, kad šiuos du aspektus būtų galima suderinti kaip įmanoma lengviau ir už prieinamą kainą. Nors tai – nėra lengva užduotis, su trupučiu kantrybės ir laiko, skirto paieškoms, galima sukurti tikrai džiuginantį rezultatą. Vaizdas, kurį sukuria pasirinkti patogūs ir stilingi modernūs baldai iš tiesų yra išskirtinis, o praktiškumas – kartais net kelis kartus didesnis nei tradicinių baldų. Taigi, atskleidžiame paslaptį, kaip baldus rinktis kur kas paprasčiau.

Modernumo sinonimas – konkretumas

Tie, kas jau turi įsigiję modernius baldus, galėtų patikinti, kad šio stiliaus baldų formos yra itin aiškios. Tik labai retais atvejais tokie baldai turi raitytų dekoro elementų, ažūrinių detalių ar yra derinami su prabangą atspindinčiais gobelenais. Dažniausiai modernių baldų formos yra statiškos, lygios, kampai griežti.

Kalbant apie spalvinę gamą, modernūs baldai taip pat paprastai patenka į natūralių atspalvių ar vienspalvių spalvų kategoriją. Rudi, įprastai gamtoje sutinkami medienos tonai arba priešingai, itin konkrečios ir ryškios spalvos, pavyzdžiui, mėlyna ar raudona – tai, kas moderniems baldams suteikia išskirtinumo ir tarsi akcentuoja tam tikras erdves namuose (būtent ten kur pastatytas baldas).

Derinimo paprastumas ir pagrindinis akcentas erdvėje

Priešingai nei klasikiniai baldai, kurių taikymas namų erdvėje paprastai prailgsta dėl įmantrių formų ar net dydžio, modernūs baldai būste savo vietą ,,atranda“ gana lengvai. Tam įtakos turi jau minėtos šio stiliaus baldų formos bei spalvos. Įsigijus modernią spintą, komodą ar staliuką jie kambaryje gali būti pastatyti įvairiose vietose, stilingai ir elegantiškai dera su minkštais baldais, įvairiu koloritu, augalais, be to dažnai būtent modernūs baldai tampa kambario akcentu – nesvarbu ar tai vienspalvė spinta ar geometrinėmis formomis dekoruota spintelė.

Kur pirkti modernius baldus?

Pasirinkimų, kur įsigyti tokius baldus tikrai yra ne vienas – pirkti galima internete, baldų salonuose, perpirkti iš skelbimų ar net pasidaryti patiems. Modernūs baldai gali būti visiškai elementarus, iš kelių lentynų padarytas staliukas. Internetinėse parduotuvėse taip pat galima nusipirkti įvairių stilių baldų, modernių šiuo metu – itin daug.

Taigi, jei tik norisi praktiškų baldų, kurie interjere atrodys itin subtiliai, gražiai ar net taps erdvės akcentu, ieškokite modernių baldų. Iš didelio asortimento tikrai išsirinksite ir praturtinsite savo interjerą stilingais elementais.