Juvelyriniai dirbiniai

Mitai apie vestuvinius žiedus

klasikiniai vestuviniai žiedai, žiedai ant pagalvėlės, žiedai su rausvu kaspinu

Vestuvės, be jokių abejonių, yra nuostabi šventė. Tačiau su ja susiję daugybė rūpesčių, ir žiedai yra vienas jų. Dažnai pasirenkami klasikiniai vestuviniai žiedai vien iš baimės, kad kažkas bus ne taip. Tačiau neverta tikėti visokiais mitais – rinkitės tokius papuošalus, kurie puikiai atspindės jūsų santykius.

 

Mitas Nr. 1. Jie gali būti tik auksiniai

 

Manoma, kad šie santuoką simbolizuojantys žiedai gali būti pagaminti tik iš aukščiausios prabos aukso. Tai galima suprasti, juk aukso vertė visuomet išlieka labai aukšta. Visgi nereikia manyti, jog tai – vienintelis pasirinkimas. Šiandien žiedus galima labai drąsiai ir be jokių minčių lieti iš sidabro, platinos, netgi netauriųjų metalų. Jie verte niekuo neblogi – juk vertę galiausiai ir sukuria jaunavedžiai.

 

Mitas Nr. 2. Jokių papuošimų

 

Visi labai lengvai įsivaizduoja tradicinius žiedus, tokius, kuriuos turi dauguma mūsų tėvų amžiaus žmonių. Tačiau net ir klasikiniai vestuviniai žiedai gali būti drąsiai dekoruojami. Pavyzdžiui, juos galima:

 

  • Graviruoti iš abiejų pusių ar vienos kurios.
  • Papuošti brangiuoju akmeniu ar keliais.
  • Papuošti paprastais akmenimis.
  • Dekoruoti pirštų antspaudais.
  • Papuošti keliomis skirtingo metalo linijomis.

 

Tai – vos kelios kuklios idėjos, padaryti galima bet ką – tereikia geros idėjos ir gero juvelyro.

 

Mitas Nr. 3. Yra tik vienas žiedas ir vienas dydis

 

Gal ir gali atrodyti keista, tačiau šiandien galima drąsiai mūvėti net ne vieną vestuvinį žiedą. Panašiai yra ir su sužadėtuvių žiedais. Juos galima derinti su vestuviniais, ir netgi kitais, gautais specifinėmis progomis (pavyzdžiui, gimus vaikui).

 

Net ir iš pažiūros klasikiniai vestuviniai žiedai gali būti maunami vienas prie kito. Be to, jų dydžiai gali labai skirtis. Ir vienas žiedas gali būti tiek platus, tiek siauras. Jei rinksitės variantą, kai jie skirsis, galite išgauti išties savitą ir žaismingą įspūdį.

 

Renkantis žiedus nereikia bijoti nei tradicijų, nei naujovių. Svarbiausia – tiesiog žinoti, kas geriausiai atspindės jūsų santykius, charakterius. Tuomet teliks rasti patikimą menininką ir pasirūpinti, kad nuostabieji žiedai būtų kruopščiai prižiūrimi. O tai taip pat nėra sunku.