Sveikata

Mitai apie greitą maistą

pica Kaune, lėkštė, gėrimo buteliukas

Greitas maistas retai kuriam nesisieja su nesveika mityba. Visgi labai dažnai net ir atlikus tyrimus paaiškėja, kad tokie patiekalai nėra tokie jau blogi. Galbūt dėl to pica Kaune ir kituose šalies miestuose yra be galo populiari. Pateikiame kelis dažniausius mitus, kuriais tikėti tikrai neverta, net jei propaguojate sveiką gyvenimo būdą.

 

Jis labai riebus

 

Faktas tas, kad riebalai yra natūrali ir neabejotinai reikalinga mūsų organizmo dalis. Žinoma, persistengti nereikia – visi žinome apie blogojo cholesterolio žalą. Tačiau tiesa tai, kad ribotais kiekiais riebalai yra naudingi, leidžiantys turėti papildomą energijos šaltinį ir tiesiog nešalti.

 

Kita vertus, svarbu paminėti ir tai, kad ne visas greitas maistas yra riebus. Jei užsisakysite bulvyčių su majonezu ir šonine, daug naudos nereikia tikėtis. Tačiau tokie patiekalai kaip pica Kaune ir kituose miestuose ruošiami atsakingai, lakantis tradicinių receptų. Jei nedidinsite padažo kiekio, vietoje jo naudosite tyrą aliejų, mėgausitės tikrai neblogu maistu.

 

Jis nemaistingas

 

Tai taip pat nėra tikslu ir pagrįsta. Žinoma, nepatikimos viešojo maitinimo įmonės išties gali gamybai naudoti nekokybiškas, nevertingas žaliavas. Visgi tereikia tik daugiau pasidomėti ir atrasti vietas, iš kur verta užsisakyti. Kaipmat pastebėsite, kad toks maistas išsiskiria. Jo pavalgę nesijausite apsunkę, nesutriks virškinimas. Aukščiausios rūšies žaliavos, užsakomos iš patikimų, griežtai atrinktų tiekėjų – tai, kas užtikrina ir puikų skonį.

 

Jis neskanus

 

Kai kurie mano, kad gardus gali būti tik namuose pagamintas maistas. Ko gero, tokie žmonės nėra bandę nei sudegusio, nei persūdyto, nei prieskonių pernelyg gausaus maisto. Iš geros picerijos užsakyta pica Kaune – tai patiekalas, kuris tikrai paliks jus sočius ir patenkintus skoniu. Tereikia atsirinkti, kokių ingredientų norite. Beje, kai kurios įstaigos leidžia komplektuoti patiekalą patiems – tai galioja ne tik picoms, bet net ir suktinukams, kebabams ir panašiai.

 

Greitas maistas yra išties greitas – jis greitai užsakomas, tad nereikia gaišti savo laiko nei ruošimui, nei patiekimui. Šiandien tokie patiekalai gali būti ir be galo gardūs, ir naudingi sveikatai. Viskas, ko reikia – atidžiai atsirinkti, kur pateikiate užsakymą.