Apranga

Miegamojo aprangos ypatumai

Peniuaras, seksuali apranga

Moters garderobas dažniausiai būna išties didelis: kiekvienam paros metui bei progai galima atrasti krūvą skirtingų rūbų. Pavyzdžiui, į susitikimą su klientais keliaujate pasipuošusios kostiumėliu, sporto klube vilkite patogias tampres, o trumpai kelionei iki parduotuvės šokate į mėgstamiausius džinsus. Tačiau kokia yra situacija, kuomet diena baigiasi ir ruošiatės keliauti į lovą?

Viskas priklauso nuo savijautos?

Tai, kaip norime atrodyti, labai dažnai priklauso nuo mūsų nuotaikos ir savijautos. Jeigu jaučiamės gerai, norime pasipuošti ir dar labiau tai pabrėžti. Tas pats galioja ir prieš miegą: jeigu esate pavargusi, veikiausiai tiesiog įsisuksite į ilgus marškinius ar jaukią pižamą. Visgi, jei siekiate būti pastebėta ir norite, kad naktis užsitęstų, ant Jūsų pečių nuguls seksualus peniuaras. Romantika.lt rasite ypač gausų šių naktinių drabužių pasirinkimą, tad galėsite išsirinkti labiausiai Jums patinkančius. Žinoma, tai nereiškia, kad juos turėtumėte vilkėti kiekvieną naktį, tačiau įvairovė ir galimybė nustebinti visuomet yra gerai.

Patogumas ir seksualumas – suderinama

Tiesa, jog įvairūs seksualūs rūbai gali būti ne itin patogūs moterims – korsetai, lateksiniai apdarai, kūno kojinės turbūt negali būti pavadinti komforto sinonimais. Tačiau seksualus naktinis trikotažas gaminamas atsižvelgiant į patogumą: jie yra lengvi, gaminami iš švelnių medžiagų, neveržia ir nevaržo kūno dalių dar judesių. Miegoti ar ruoštis miegui vilkint šį rūbą yra komfortabilu, o Romantika.lt kataloge galite rasti įdomių variantų. Pavyzdžiui, itin gundančiai atrodantis iš kelių dalių sudarytas peniuaras.

Miegamojo atmosferai įkaitinti

Ne paslaptis, jog gyvent su partneriu kurį laiką, vienas prie kito imama priprasti. Tai nėra blogai, tačiau neretai abi pusės ima kiek mažiau stengtis vienas dėl kito, nesineria iš kailio mėgindami bet kokiomis išgalėmis sužavėti. Turbūt dar pamenate tuos momentus, kai iš vonios kambario neišeidavote tol, kol nebūdavote idealiai pasiruošusi nakčiai. Ilgainiui šis požiūris po truputėlį dingsta iš kasdienio gyvenimo ir tai yra natūralu. Tačiau jei manote, kad atėjo laikas grąžinti ugnelę miegamajame, Romantika.lt – puiki vieta pradėti. Jeigu visuomet norėjote išbandyti, kaip ant Jūsų kūno atrodo peniuaras ar kiti seksualūs rūbai, išsirinkite ir užsisakykite.