Laisvalaikiui

Meniškos individualios darbų knygos kūrybinės dirbtuvės

kanceliarinės prekės

Ar žinojote apie tokį dalyką, kaip asmeninis planuoklis? Na, šis vertinys retai naudojamas, daugelis tai žino kaip bullet journal. Vieniems tai hobis, kitiems – puikus būdas susikurti sau asmeninę, originalią knygelę, kurioje gali tilpti visas gyvenimas – nuo daiktų sąrašą keliaujant savaitgaliui į kaimą pas senelius iki didžiausių metų tikslų ir savaitės darbų sąrašo. Patogus, o svarbiausia – visiškai individualus ir tokio neturės nei vienas. Šįkart pasakojame kaip tokį susikurti.

Ko prireiks?

Na, pirmiausia reikalinga užrašų knygelė, o jau po to, pagal kiekvieno poreikį pasirenkamos kanceliarinės prekės. Aišku, pradedantiems dažnai užtenka ir minimalaus plono sąsiuvinio, tačiau jei norisi pasiruošti sau knygelę ilgesniam laikui – rekomenduojame rinktis knygelę storu viršeliu ir paprastais puslapiais. Šie geriausia, kad būtų storesni nei įprasti. Visa kita – pagal patogumą. Gali būti ir labai stora, ir pustorė, telpanti į kišenę arba A4 formato – čia patogumas tikrai labai labai svarbus. Nes kuo ši knygelę bus patogesnė, tuo labiau norėsis į ją rašyti.

Kalbant apie kanceliarines prekes – čia gali užtekti paprasto juodo ar mėlyno rašiklio, tačiau daug smagiau naudoti visas įmanomas priemones: klijus, lipnius lapelius, spalvotus markerius, žymeklius ir blizgius tušinukus, popierines lipnias juosteles ir pieštukus. Kuo įvairesnės bus pasirinktos kanceliarinės prekės, tuo įdomiau darbuotis. Be to, gausybę jų pasirinkimo rasite elektroninėje raštinės prekių parduotuvėje „Biuro gidas“. Prekes jie pristatys tiesiai į namus. Tai, kaip sudominom?

Kaip viskas vyksta?

Viskas ko reikia, tai gerai pagalvoti, ką norite savo knygelėje matyti. Pamirškite visus įprastinius variantus su pasaulio politiniais žemėlapiais, tarptautinių bei nacionalinių švenčių sąrašais ir atstumais tarp miestų. Tikrai žinom, kad šie įsigytuose planuokliuose būdavo mažiausiai reikalingi. Šioje asmeninėje knygelėje kiekvienam Jums svarbiam dalykui gali atsirasti vietos. Skirkite kelis puslapius turiniui, vėliau metų kalendoriui, toliau – mėnesio planui. Galima surašyti dienas stulpeliu pasižyminti savaitės dieną pirmąja raide arba susibraižyti kalendorių langeliais, kur bus galima surašyti svarbiausius dienos įvykius.

Keli puslapiai tegul būna skirti dienos ar savaitės planui, o kiti – pagal poreikį. Tai gali būti tiek perskaitytų ar norimų perskaityti knygų sąrašas, tiek mėgstamiausių filmų sąrašas, susitikimų planas ar tiesiog graži frazė viduryje puslapio. Pasirinktos kanceliarinės prekės, na, kaip pavyzdžiui, žymekliai, bus puiki priemonė piešimui ir knygelės pagyvinimui. Nebijokite išbandyti įvairiausių šriftų, spalvų. Patiko kokia nors nuotrauka žurnale? Iškirpkite ją ir įklijuokite į savo knygelę. Taip suteiksite jai daugiau gyvumo, daugiau originalumo ir individualumo.

Kuriant savo knygelę, arba kitaip bullet journal – viskas galima ir nėra nieko, ko daryti negalima. Lankstykite puslapius, pieškite, klijuokite, braižykite, keiskite stilius, susirašykite nuotaikas ir stebėkite savo miego ritmą. Tai knygelė, kurio gali tilpti visas gyvenimas. Skirkite šiek tiek laiko ir pamatysite – labiausiai norėsis tiesiog išbandyti naujas kanceliarines prekes.