Juvelyriniai dirbiniai

Madingiausi šių metų sužadėtuvių žiedai

sužadėtuvių žiedai Vilniuje, halo žiedas, moters ranka ant vyro rankos

Žiedas sužadėtuvėms – vienas esminių šios progos akcentų, tačiau taip pat ir galvos skausmo priežastis. Tačiau taip nebūtinai turi būti. Smarkiai palengvinti paiešką gali ir naujausių tendencijų išmanymas. Tad pateikiame kelis aspektus, kurie padės atrinkti ne tik puikiai tinkantį, bet ir madingą žiedą mylimajai.

 

„Halo“ metodas

 

Tai toks žiedų modelis, kai centre įstatomas pagrindinis akmuo, o aplink jį -ratu dar kažkiek. Jei domina tokie sužadėtuvių žiedai Vilniuje, čia tokių rasite ypač daug. Šie žiedai paprastai būna su deimantu, bet yra ir kitokių variantų. Dar verta pastebėti, kad pats apvadas gali būti tiek apvalus, tiek, pavyzdžiui, stačiakampis. Jei norite įkvėpimo, peržiūrėkite 1920-ųjų nuotraukas.

 

Viskas, kas ne apvalu

 

Šiandien labai populiaru rinktis unikalius, originalius sprendimus. Tokiu gali būti ir sužadėtuvių žiedas, kuriame įstatytas akmuo yra ne apvalus, kaip įprasta, o bet kokios kitos formos. Tinka ir kvadratas, ir lašelio forma, ir net šešiakampis ar dar koks kitoks. Svarbiausia – išskirtinumas, ypatingai, jei jis papildomas neįprastu metalu, brangakmenių spalva ar panašiais elementais.

 

Daug brangakmenių

 

Tai – dar viena itin ryški tendencija. Jei vilioja tokie sužadėtuvių žiedai Vilniuje, jų taip pat rasite labai lengvai. Esmė – kad brangiųjų akmenų būtų daugiau nei vienas. Labai gerai atrodo trys skirtingo dydžio akmenys. Tačiau vienodai tinka ir keturi, ir aštuoni, ir dar daugiau. Brangieji akmenys gali skirtis ne tik dydžiu, bet ir apdirbimo būdu, forma, net spalva.

 

Geltonas auksas

 

Jis daug kam asocijuojasi su tėvų amžiumi, tarybiniais laikais. Tačiau tai iš tiesų yra neprilygstama klasika. Tokios spalvos metalas atrodo žavingai, gražiai dera su odos spalva. Be to, jį paskui labai lengva priderinti prie vestuvinio žiedo. Tad tokios spalvos tikrai nereikėtų bijoti, ypatingai, jei moteris tikrai mielai seka tendencijomis.

 

Tai – vos kelios tendencijos. Jų, mažesnių, yra ir daugiau. Jei domina sužadėtuvių žiedai Vilniuje, tiesiog peržiūrėkite elektronines parduotuves ir užsukite į fizinius salonus sostinėje. Tokiu būdu iškart pastebėsite ir kitus madingus niuansus, galėsite atrasti tokį, kuris išties traukia akį. Tad drąsiau – juk mylimoji tikrai verta pastangų.