Namams

LED šviestuvų nauda namo viduje ir išorėje

LED šviestuvai interjere

Apšvietimas yra svarbus tiek vidaus, tiek namo išorės dizaino akcentas. Jis kuria nuotaiką, nuo apšvietimo gali priklausyti tai, kaip mes jaučiamės, ar alime atsipalaiduoti, susikaupti. O šiandien tiek lauke, tiek būsto viduje jaukias kaitrines lemputes vis dažniau pakeičia LED šviestuvai. Kodėl? Kokie jų privalumai?

LED lempučių pliusai

Įprastos, kaitrinės lemputės sunaudoja galybę energijos, tarnauja trumpai. Be to, jas dažnai paveikia jų dažnas junginėjimas, didėja rizika, kad lemputė perdegs, o tuomet ją vėl greitai reikės keisti. O tada atsirado šviesos diodo pagrindu pagamintos lemputės. Na ir kodėl jos tokios mėgstamos?

• Energijos taupymas. Jei naudojant kaitrinę lemputes mokėjote nemažas sąskaitas už elektrą, tai su LED lemputėmis šią problemą galima lengvai pamiršti. Šios sutaupo beveik 10 kartų daugiau energijos, todėl ir elektros sąskaitų artėjant mokesčių dienai bijoti nebereikės.
• LED lemputės yra gerokai efektyvesnės. Jos nekaista, o šilumos energija verčiame ne šiluma, o šviesa.
• Ekologiškas ir gamtą tausojantis pasirinkimas. Į lempučių gamybą neįeina tokios toksiškos medžiagos, kaip argonas ar gyvsidabrio garai, kurie yra pavojingi sveikatai. Tad pasirinkę LED lemputes saugosite ne tik save, bet ir gamtą.
• LED apšvietimas gali būti reguliuojamas, todėl šviesos ryškumą ir intensyvumą galima nusistatyti pačiam.

LED šviestuvai interjere ir eksterjere

Vis dažniau tiek namų viduje, tiek išorėje pradedama taikyti LED šviestuvus. Nuo to, kokia šviesa bus pasirinkta apšviesti patalpas, stipriai priklauso ir būste gyvenančių žmonių savijauta. O lauke montuojami šviestuvai gelbsti būsto gyventojus tamsiuoju paros metu, kai neįmanoma pamatyti rakto skylutės ar rasti tų pačių raktų, bet ir padidina namų saugumą. Visgi, būtent neapšviestuose kiemuose įvyksta daugiausiai vagysčių. Apšvieskite takelius, keliukus, įmontuokite judesio daviklius virš durų.

Ar kartais pagalvojate, prie kokios šviesos jaučiatės jaukiau? O kokia leidžia geriau susikaupti? Ne šiaip sau biuruose ar ligoninėse vyrauja šalto atspalvio balta šviesa. Būtent prie tokios šviesos yra daug lengviau sukoncentruoti dėmesį. Minimalistiniai pakabinami LED šviestuvai dažnai būdingi virš stalų ofisuose ar ligoninių koridoriuose tam, kad būtų sudarytos sąlygos nuolat išlikti budriam.

Namų aplinkoje siūloma rinktis jaukesnę, dienos šviesą arba šiltą baltą šviesą skleidžiantį LED šviestuvą. Taip namai taps poilsio ir atsipalaidavimo, o ne darbo zona. Puikiai tiks reguliuojami toršerai arba pulteliu valdomi didesni pakabinami šviestuvai, puikiai išskirstantys šviesą net ir labai didelėse patalpose. Ieškokite jaukių, akiai malonių ir dizaino akcentu tampančių šviestuvų. Naudokitės LED lempučių privalumais ir sukurkite jaukią atmosferą namų viduje bei užtikrinkite saugumą namų kieme.