Kita

Kuo naudingos vasaros programos norintiems patobulinti anglų kalbą?

Klausimas „kaip išmokti anglų kalbą?“ neramina visus metus. Jauni tėvai bijo, kad vasarą, nenaudojant anglų kalbos, vaikų žinios užsimirš, o rudenį bus vėl sunku įsivažiuoti į ritmą. Dėl šios priežasties „Soros International House“ kalbų mokykla taip pat organizuoja ir vasaros programas.

Ir mažiems, ir dideliems

Vasaros metu taip pat norisi prasmingos veiklos, ypač į ją įtraukti norisi ir pačius mažiausius, o neretais atvejais kažko naujo išmokti norisi ir vyresniesiems. Ši tarptautinė kalbų mokykla vasaros laikotarpiu organizuoja kalbų programas Vilniuje, skirtas specialiai suaugusiems, taip pat galima rasti kalbų programų užsienyje tiek suaugusiems, tiek vaikams. Organizuojamos anglų kalbos vasaros stovyklos, specialios programos vaikams užsienyje, o taip pat speciali kalbų dienos mokyklėlė sostinėje. Daugybė įvairaus tipo kalbai lavinti skirtų užsiėmimų neleis vėl užsimiršti klausimui „kaip išmokti anglų kalbą?“.

Apie programas

Suaugusiems kalbos kursai organizuojami net keturis kartus per visą vasarą. Tai gali būti labai intensyvūs kursai organizuojami grupėmis, taip pat užsiėmimai, skirti lavinti bendravimo įgūdžius, dažniausiai vykstantys maždaug 4 kartus per savaitę. Dar vienas iš variantų, tai specialiai pokalbiams telefonu, derybų vedimui anglų kalba skirti užsiėmimai, lavinantys laisvojo kalbėjimo įgūdžius, skatinant vesti diskusiją ir užduoti klausimus. Visą kursų pasirinkimo programą galite rasti pateiktą lentelėse, paspaudę ant nuorodos „vasaros programos suaugusiems“.

Vaikų stovyklos anglų kalba organizuojamos bent porą kartų per visą vasaros sezoną. Joms jau daugiau nei 20 metų, nes organizavimas buvo pradėtas dar 1996 metais. Kasmet stovyklos tema skiriasi, o pagal ją atitinkamai kinta ir stovyklos programa. Tokio tipo stovyklos gali būti vadinamos pavadinimu „kaip išmokti anglų kalbą per 10 dienų“. Vaikai gauna ne tik smagias užduotis, užsiima linksmomis veiklos, bet taip pat yra skatinami bendrauti anglų kalba, o per dieną gauna 4 smagias anglų kalbos pamokėlės.

Taip pat siūlome anglų, ispanų, prancūzų ar net vokiečių kalbos suaugusiems mokytis užsienyje. Organizuojame kursus ne tik Didžiojoje Britanijoje, bet ir Airijoje, Maltoje, Jungtinėse Amerikos valstijose, Maltoje, Ispanijos miestuose, taip pat Prancūzijoje ir Vokietijoje. Tokia galimybė padeda net gyvenant ar leidžiant laiką užsienyje, laiką išnaudoti kuo prasmingiau – mokantis kalbų. Analogiškai, vaikams yra organizuojamos stovyklos užsienyje, todėl veiklos susijusios su kalbų mokymuisi galima atrasti tiek suaugusiems, tiek mažiesiems.

Anglų kalbos dienos mokyklėlė Vilniuje skirta vaikams – tai dar viena galimybė vaikams vasaros laikotarpiu neužmiršti anglų kalbos ir smagiai praleisti laiką.