Namams

Kokybiškas miegas užtikrintas patikimo čiužinio

lova miegamajame ir patogus čiužinys

Miego kokybė priklauso nuo mūsų vartotojų pasirinkimų. Vienas iš pagrindinių kriterijų – čiužinys, net ir nenaujas turi būti tinkamai prižiūrėtas ir valomas. Čiužiniai lovoms gali būti parenkami pagal amžiaus kategorijas. Kūdikiams turi būti palankus sprendimas stuburui ir higienai, o vyresnio amžiaus tinkamas ne tik atsigulti, bet ir prisėsti. Ieškant čiužinio pagal tam tikrą gyvenimo etapą Baldaipl.lt puslapyje, galima rasti daugiau informacijos apie čiužinio sudėtį ir savybes.

Gyvenimo etapai arba kaip reiktų išsirinkti tinkamiausią čiužinį:

Kūdikiai

Specialistai rekomenduoja, kad iki 1,5 metų vaikams turėtų būti skirti kieti čiužiniai. Nors šiuo metu plinta nuomonė, kad čiužinys neturėtų būti per daug būti kietas. Padėjus kūdikį ant čiužinio, jis turėtų grįžti į pradinę padėtį savaime. Taip pat vienas iš kriterijų, kad galvai padėti skirtoje erdvėje čiužinys būtų pralaidūs orui. Svarbu, prieš pirkimą išsiaiškinti ar čiužiniai lovoms kūdikiui netaps alergijos priežastimi ir vėliau bus lengvai valomi, kadangi svarbu užtikrinti švarų vaiko miegą.

Vaikai

Šiuo metu vaikas sparčiai auga, o jo organizmas formuojasi, būtent todėl svarbu, kad kiekvieną naktį vaiko stuburas būtų laikomas taisyklingoje padėtyje. Į tai atsižvelgiant, reikėtų atkreipti dėmesį į vaiko svorį ir ūgį, kokiu būdu jis paskirstomas ant čiužinio. Dulkių erkutės ir alergijas sukeliančios priežastys – netinkamos sąlygos ramiam vaiko miegui, todėl svarbu apsisaugoti nuo to perkant čiužinį.

Paaugliai

Prasta nuotaika gali būti sunaikinta su kokybišku miegu. Jei čiužinys su anatominėmis zonomis, jis prilaiko vaiko stuburą. Vis dėlto vaikas turi jau sverti 40 kg arba daugiau, tai vienintelė šio čiužinio sąlyga.

Suaugę ir vyresnio amžiaus žmonės

Čiužiniai lovoms turi būti renkami pagal asmeninius poreikius, kadangi šiuo metu jau žinoma, kokios medžiagos netinkamos vartotojo odai ir kas gali sukelti diskomfortą. Vyresnio amžiaus žmonėms siūloma įsigyti viengulę lovą, kadangi iš jos lengviau išlipti ir nereikia tam pagalbinių įtaisų. Lova gali būti su motorizuotomis grotelėmis, kurios yra valdomos specialiu distanciniu pulteliu.

Kiekvienas žmogaus gyvenimo etapas yra išskirtinis, todėl jam reikia tinkamai pasiruošti. O kas jei ne miegas yra viena iš pagrindinių sąlygų, kaip tinkamai mėgautis gyvenimu.