Namams

Kokios miegamojo lovos, atspindi jūsų asmenybę?

mergina ant lovos

Nors miegamasis tampa riboto svečių lankymo erdve, vis tik pasirinkdami tam tikrą miego kambario interjerą, galite papasakoti savo asmeninę istoriją. Kaip išdėlioti baldai, kokios detalės papildo jūsų asmenybę? Net ir mažiausi pakeitimai ir spendimai gali nulemti ne tik jūsų įvaizdį, bet ir savijautą. Nors sakoma, kad miegamasis turėtų būti tuščia erdve sapnams ir mintims, dažniausiai mes juos perkrauname dulkes renkančiomis detalėmis. Galbūt užtektų tik lovos? Juk miegodami jūs gyvenat sapnuose ir visi daiktai, kurių jums gali prireikti jau ten slepiasi. Todėl kartais užtenka tik lovos, visa kita tik jūsų fantazija.

Miegamojo lovos skirtos vakariniam gyvenimui. Kai išjungiant šviesas ir užtraukiat užuolaidas, atsiduriat kitoje gyvenimo stadijoje. Ramus miegas priklauso ir nuo aplinkos, kurioje bandote užmigti. Jei aplink jus sustatyti mąstymą skatinantys daiktai, greitai neužmigsite. Poilsiui tereikia ramios užuovėjos ir patogios lovos. Papildomos detalės tik blaško ir nelaidžia užmigti. Taigi kuo toliau, tuo labiau populiarėja minimalistiniai sprendimai. Tik lova ir nieko daugiau. Tik miegas ir nieko daugiau. Juk papildomos interjero detalės tik kaupia dulkes ir mintis. Būtent mintys neleidžia užmigti ir ilsėtis. Juk prieš miegą, apsidairydami ir ieškodami pažįstamų daiktų, kuriat būsimos dienos, ar ateinančių metų planus.

Neplanuokit miego, tiesiog užmikite. Nieko sudėtingo miego moksle nėra, tik kokybiškos ir patogios miegamojo lovos. Atrodo, jog užmiegate beveik tuščioje erdvėje. Taigi jums nereikia kurti išorinių istorijų, viskas slepiasi sapnuose, arba po pagalve. Jei ir nuspręsit šią naktį miegoti prie sienos, vis tiek pabusite prie lovos krašto. Miegas plačioje lovoje, tai vartomasis tarp skirtingų dimensijų. Tai kas pasiekiam ir kas tik suvokiama. Nors lova yra miego pagrindas, bet pačio miego mes nematome, nes esam užsimerkę. Taigi kaip vyksta šie paslaptingi procesai. Kaip dieną keičia vakaras ir rytą naktis, tai ir mes keičiamės nuo užmigimo iki kito pabudimo. Todėl svarbu surasti tuščia, bet tylią erdvę, kurioje slepiasi tik sapnai.

Miegamojo lovos svarbi pasyvaus ir nejaudraus gyvenimo dalis. Nors savo gyvenimą stengiamės išdalinti beveik vienodai, kartais neužtenka tik 24 valandų viskam. Nors bent 8 valandos miego būtinos, ne visos dienos vienodai išskirstomos. Kartais daugiau laiko norim skirti pačiam gyvenimui, bet ne sapnams. O kartasi net susapnuoti nespėjam. Rodos toks trumpas laiko tarpas nusineša paskutines reikalingas valandas. Tačiau be miego negali funkcionuoti. Tik lovoje, užmigus, galim atsinaujinti ir pabusti kitai dienai. Ir vėl iš naujo prasideda tas patas rimtas, skirstant 24 valandas po 8. Skaičiai įgauna pavidalą, tik juos įprasminus. Miegas taip pat įgauną pavidalą minimalistiniame miegamajame. Poilsiui pakanka visai minimalistinių sprendimų, o miegui apvaldytos erdvės nuo minčių.