Kita

Kokie prezervatyvai geriausi?

geriausi prezervatyvai

Įsivaizduokite, kad ateinate į prekybos centrą, stovite prie kasos ir atidžiai apžiūrinėjate prezervatyvų pakuotes. Galima garantuoti, kad iš pirmo žvilgsnio pažvelgus galvosite, nu juk visi jie vienodi. Ir pakuotės vienodos formos, ir užrašai panašūs, ir kainos panašios. Tai kurie čia gali būti geriausi prezervatyvai? Vienas draugas sakys vienus, kitas kitus, o rinktis tai juk Jums reikia. Geriausių prezervatyvų klausimas opus – jis užduodamas gana dažnai, tad nieko ir nestebina, kad prie jokių išvadų neprieinama. Mes šįkart bandysime prie to prieiti.

Pagal ką skirstomi prezervatyvai?

Pirmasis klausimas gan logiškas, tačiau prieš aiškinantis, kokie prezervatyvai geriausi, vertėtų gerai žinoti, kaip jie skirstomi. Štai, pavyzdžiui, tikrai kiekvienas suvokia skirstymą pagal prekės ženklus. Jie pagal savo pavadinimą ir prekybos lentynose sudėti. Tačiau šios apsaugos priemonės skiriasi ne tik prekės ženklais.

• Pojūtis. Skirtingi prezervatyvai teikia skirtingus pojūčius. Tad kaip gali vieni būti geriausi prezervatyvai? Vieni jų bus tokie ploni, kad suteiks natūralius pojūčius, kitų paviršius nelygus, stipriau dirginantis partnerę ir leidžiantis jei patirti stipresnius pojūčius.

• Storis. Kiekvienas prezervatyvas skiriasi jam pagaminti naudoto latekso plėvelės storiu. Ultra thin, anatomic, extra safe. Šiuos pavadinimus rastumėte tiek užsukę į elektroninę parduotuvę (mums labiausiai patinkanti – prezervatyvai.com), tiek nagrinėdami situaciją įprastų prekybos centrų lentynose. Nuo storio priklauso ne tik saugumas, kaip daugeliu atrodo, bet ir visi pojūčiai.

• Dydis. S, M, L, XS, XL ir panašiai. Gali būti nurodyta ir kitaip. Pvz, skaičiukais, kurio nurodo storį, plotį ir ilgį. Aišku painiau, bet verta žinoti, kad tokie skaičiukai kaip 0,055 (storis mm); 63-52-56 (plotis: galvutė-vidurys-pagrindas) ir 205 (ilgis mm) reiškia prezervatyvo dydį, o ne kokį neaiškiai užrašytą barkodą.

• Gamyboje naudotos medžiagos. Gali būti pagaminti iš latekso arba be jo. Tad vieniems geriausi prezervatyvai gali būti tokie, o kitiems – visiškai kitokie. Negalima pagal tai spręsti.

Skirtingų žmonių – skirtingi poreikiai

Žinant prezervatyvų skirstymo ypatybes, galima lengviau ir objektyviau vertinti prezervatyvų gerumo koeficientą. Nors išsireikšta sudėtingai, labai tikėtina, kad vieniems geriausi bus ploni ir su kvapu, kitiems – garantuojantys saugumą, tretiems – uždelsiantys ejakuliaciją ir panašiai. Kiekvienas prezervatyvus vertins skirtingai. Ir labai gali būti, kad tam, kad galėtų juos įvertinti, teks išbandyti kelis skirtingus.

Jeigu Jums draugas kartojo, kad geriausi yra tie, kurie suteikia merginai papildomą malonumą, dar nereiškia, kad lygiai taip pat gerai, kaip jo mergina, jausis ir Jūsų partnerė. Geriausia, kai prezervatyvus renkamasi pagal savo juntamus pojūčius, o ne pagal kitų žmonių rekomendacijas. Visgi, kiekvienam skirtingai.