Laisvalaikiui

Kokie dviračių aksesuarai reikalingiausi?

dviračių aksesuarai

Įsigijus dviratį, daugiausiai apie ką galvojame, tai maršrutus, kuriais dabar jau riedėsim ir numintus kilometrus, kuriais galėsime pasigirti socialiniuose tinkluose. O štai apie tai, kokie papildomi dviračių aksesuarai reikalingi – ne kiekvienas pagalvoja. Mes šįkart nusprendėme Jus supažinti su populiariausiais ir reikalingiausiais.

Gertuvė ir jos dėklas

Na, jeigu jau nusprendėte pradėti važinėti dviračiu, ir visai nesvarbu – į darbą, ar tik laisvalaikiu – turėti su savimi gertuvę yra tiesiog privaloma. Minant dviratį pavargstame, organizmas išskiria nemažai skysčių, ypač jeigu tai šilta vasaros diena, tad jei nenorite nutrokšti, įsigykite patogų dėklą gertuvei ir pačią gertuvę. Sakysite, juk užtenka ir buteliuko. Gal ir užtektų, tačiau tik tuomet kai ištrokšite, suprasite, kaip nepatogu kaskart stoti pakelėje vien tam, kad iš kuprinės išsitrauktumėte buteliuką su vandeniu.

Patvari pompa

Pripūsti padangas gali prireikti bet kada. O tokie dviračių aksesuarai privalo papildyti net ir entuziastų lentyną. Kodėl? Todėl, kad pompos gali prireikti bet kuriame kelio ruože. Štai važinėjant mieste, problema būtų mažesnė, tektų rasti tik artimiausią degalinę, o štai keliaujant pievomis, laukais ir miškais nedidelę pompą visada geriau turėti su savimi.

Kokybiškas užraktas

Kuo daugiau dėmesio skirsite savo dviračio užrakto pasirinkimui, tuo ramesne širdimi galėsite palikti savo dviratį mieste. O užraktai gali būti labai įvairūs – ir lengva grandinė, ir sunki grandinė, ir spynelė su kodu. Rinktis Jums, tačiau geriau jau pasikonsultuoti su pardavėjais.

Krepšys daiktams

Sakysite su kuprine važiuoti labai patogu, tačiau tik ne karštomis vasaros dienomis, kai nugarą po kuprine tiesiog pila prakaitas, o marškinėliai mirksta kiauromis. Tokiais atvejais tikrai geriau tokie dviračių aksesuarai kaip krepšiai, montuojami priekyje arba gale.

Skambutis

Paskutinis aksesuaras, be kurio kartais tikrai sudėtinga važiuoti, ypač jeigu tai judri pėsčiųjų gatvė, o pastarieji nė nežada trauktis. Aišku, nutinka ir taip, kai pėstieji ignoruoja skambučius, tačiau dag geriau skambinti juo, nei per visą gatvę rėkti „atsiprašau! Ar galite pasitraukti?“. Sutikite – geriau jau tiesiog paskambinti skambučiu.

Dviratis – daugiau nei transporto priemonė. Dažnai tai tampa netgi gyvenimo būdu ir geriausia laisvalaikio pramoga. Vis dėlto, pasirūpinti keliais papildomais aksesuarais verta kiekvienam. Jei dar neturite nors vieno iš jau mūsų išvardytų – siūlome greitu metu įsigyti. Mūsų nuomone, šie yra reikalingiausi.