Apranga

Kodėl verta rinktis megztą suknelę?

megztos sukneles is stilingai.lt

Atvėsus orams į giliausią spintos kampą slepiame vasariška, gėlėmis margintas lengvas sukneles. Pirmąsias eiles spintos lentynoje pradeda užimti kelnės ir šilti megztiniai. Visgi, net jei orai nebedžiugina, nereiškia, kad reikia slėpti savo moteriškumą kojas apspaudžiant ne visada patogiais džinsais. Stilingai.lt galite rasti daug net šaltajam sezonui skirtų suknelių. Šiuo sezonu itin patogios ir praktiškos tampa megztos suknelės. Kodėl?

Apsigaubkite šiluma darganotais orais

Kai termometro stulpelis vis krenta žemyn, šilta, megzta suknelė turėtų būti pirma, kuri ateina į galvą, norint pasipuošti darganotu ir nemaloniu oru. Trumpa ar ilga, rankų darbo megzta suknelė papuoš kiekvieną moterį. Dailioji lytis mėgsta šilumą ir patogumą, kurį dažnai suteikia minkšti, iš storų siūlų numegzti, megztiniai. Lygiai tokį patį efektą turi ir suknelės, jei šios nėra pasiūtos plonos tekstilės pagrindu. Ieškokite maloniai prie odos glundančių mezginių, kurie apgobtų Jus jaukumu ir šiluma. Užsukite į stilingai.lt, čia galite rasti platų megztų suknelių asortimentą.

Derinkite prie bet kokio stiliaus

Megzta suknelė gali būti puošta kailiu, įvairiais raštais, padailinta patogia ir šilta apykakle ar diržu. Šį drabužį galima priderinti prie bet kokio stiliaus. Elegantiškai atrodys ilgos, plonų siūlų megztos suknelės, siekiančio kauliukus ar blauzdas. Rinktis galima tiek iš ilgų, tiek iš trumpų rankovių dizaino. jaukumą ir šilumą garantuos masyvus suknelės kaklas, kuris gali atidengti pečius arba visiškai paslėpti merginos kaklą.

Juoda megzta, plonų siūlų suknelė puikiai tiks prie klasiką mėgstančios merginos stiliaus. Mieliau besirenkančioms patogumą, galima rasti megztą suknelę su kišenėmis ir laisvesnę, neaptempiančią kūno. Papildomi raukiniai atrodys elegantiškai. Megzta suknelė dažnai gali būti laikoma tiesiog ilgu megztiniu, o tai savaime asocijuojasi su jaukumu ir patogumu.

Kaip jas dėvėti?

Rankų darbo megztas sukneles rekomenduojama vilkėti su storesnėmis pėdkelnėmis ar tamprėmis, kurių vidinė pusė dengta kailiuku. Tai garantuos šilumą net prie stipriausio vėjo ar tuomet, kai termometro stulpelis rodys žemiau nulio. Ilgesnę laisvą suknelę galite sujuosta siauresniu ar platesniu dirželiu. Svarbu, kad suknelė nebūtų per trumpa. Megztos suknelės tinka ir prie siauro kirpimo, dar vadinamų cigaretės formos, džinsų ar net odinių tamprių.

Mezginiai visada ant bangos, tad nebijokite eksperimentuoti. Be to, megzta suknelė ne tik garantuos šilumą ir patogumą, bet ir išskirtinį stilių.