Keliautojams

Kodėl pravartu rinktis 24/7 tralo paslaugas

Keliaujant atostogauti ar darbo tikslais į tolimą šalies tašką turite būti pasirengę visokiems netikėtumams kelyje. Todėl profesionalios tralo paslaugos suteikia daugeliui vairuotojų ramybę važiuojant bet kur – šie specialistai pasiruošę jums padėti bet kuriuo paros metu, bet kokią savaitės dieną. Abejojate, ar tikrai verta rinktis tokią pagalbą? Vos tik susipažinsite su jos naudomis, iškart persigalvosite.

 

Pranašumai

 

Tokios paslaugos tikrai gali praversti vairuotojams, nes:

 

  • Aptarnavimas vyksta visą parą. Kaip ir minėta anksčiau, profesionalų komanda pasiruošusi jums padėti kada tik to prireikia. Net jei jūsų transporto priemonė sugenda 3 val. nakties, šie žmonės pasieks jus ir nuvilks jūsų automobilį į artimiausią degalinę ar servisą.

 

  • Draudimas. Paprastai tralo paslaugos yra patvirtintos draudimo kompanijų ir bendradarbiauja su jomis. Taigi, jei jūsų draudimas įtraukia techninės pagalbos kelyje paslaugas, už šiuos darbus jiems greičiausiai sumokės jūsų draudimo kompanija.

 

  • Ekonomiškas pasirinkimas. Daugelis šių paslaugų teikėjų turi nustatytas kainas, kurios priklauso nuo atstumo iki atsitikimo vietos ir transporto priemonės tipo. Todėl jūs nepermokėsite už automobilio nutempimą.

 

  • Licencijuotos paslaugos. Užsiimti šia veikla negali bet kas – tokius darbus atlieka tik atitinkamas licencijas turinčios kompanijos. Darbuotojai apmokomi atitinkamai reaguoti į bet kokio pobūdžio avarines situacijas. Susisiekę su tokia tarnyba būsite tikri, kad jums padeda apmokytas personalas.

 

  • Papildomos paslaugos. Tralo paslaugos įtraukia ne tik šį vienintelį darbą: jie taip pat gali padėti atgaivinti transporto priemonės akumuliatorių, pakeisti padangas, atvežti kuro ar net padėti patekti į automobilį, jei netyčia užrakinote raktelius viduje.

 

  • Prisitaikymas prie bet kokios situacijos. Vienas pravarčiausių pagalbos kelyje aspektų – šios paslaugos teikia ne tik geriausius mechanikus, bet ir aukštos kokybės įrangą bei itin stiprius vilkikus. Jie gali vilkti įvairių rūšių transporto priemones ir net 3 automobilius vienu metu.

 

Kone svarbiausias tralo paslaugų aspektas – tai, kad jie itin greitai reaguoja į padėtį ir techninę pagalbą kelyje suteikia labai skubiai. Vos tik paskambinsite tarnybai ir nurodysite, kas atsitiko ir kur randatės, personalas atvyks greičiau, nei tikitės.