Sveikata

Kodėl lęšiai turėtų pakeisti akinius?

Kontaktiniai lęšiai internetu, kontaktiniai lęšiai, geri lęšiai

Kai tenka tiek daug laiko praleisti prie ekranų, natūralu, jog mūsų akys patiria didžiulį nuovargį. Negano to, rega ilgainiui gali pradėti silpti, o regresą sustabdyti lengva nebūna. Kai situacija pablogėja tiek, jog tampa sunku atlikti kasdienius darbus ir mėgautis kokybišku gyvenimu, tenka ieškoti regos korekcijos priemonių. Akiniai – turbūt pirmoji, šaunanti į galvą. Deja, ji tinka ir patinka toli gražu ne kiekvienam.

Kelios alternatyvos

Jos gali būti dvi: korekcinė akių operacija ir kontaktiniai lęšiai. Internetu jais prekiaujančios įmonės Gerilesiai.lt atstovai teigia, kad korekcinė operacija gali visam laikui pašalinti regos sutrikimus, tačiau ji vis dar kainuoja gana brangiai ir tikrai ne visi gali sau tai leisti. Lęšiai, tuo tarpu, yra pigūs ir patogūs naudoti tiek kasdien, tiek tam tikrais momentais. Lęšiai – itin populiarus pasirinkimas aktyvių žmonių tarpe, nes sportuojant akiniai, reikia pripažinti, tikrai neprideda komforto. Žinoma, akinius galima palikti ir namie, tačiau, pavyzdžiui, važinėjant dviračiu ar užsiimant orientacine veikla tai nebūtų pats geriausias sprendimas.

Gausus pasirinkimas

Lęšiai turi ir dar vieną privalumą: juos naudodami galite pakeisti savo akių spalvą. Jei visuomet manėte, kad Jūsų akys yra nepakankamai ryškios, Gerilesiai.lt kataloge esantys kontaktiniai lęšiai internetu pasižymi įvairiomis spalvomis, galite rinktis spalvotus arba tik natūralią akių spalvą paryškinančius lęšius. Tokiu būdu lęšius panaudosite ir kaip vieną asmeninio stiliaus elementų, pabrėždami savo individualumą. Be to, rengdami teminius ar kostiumų vakarėlius galite tapti vakaro žvaigžde naudodami būtent jiems skirtus ekstravagantiškus lęšius.

Patogu įsigyti

Akinius, net jeigu ir turite gydytojo receptą, veikiausiai norėsite įsigyti tik salone. Juk reikia pasimatuoti rėmelius, pasižiūrėti, kaip jie atrodo, įsitikinti jų patogumu – juk smunkančių ar neišvaizdžių akinių nešioti nesinorės. Su lęšiais situacija yra gerokai paprastesnė: turint gydytojo receptą (visuomet vadovaukitės jo nurodymais), kontaktiniai lęšiai internetu gali būti užsakyti lengvai ir greitai. Gerilesiai.lt įsigytos prekės pristatomos į namus, todėl nereikės klaidžioti po optikos salonus ir gaišti brangaus laiko.

Kontaktiniai lęšiai yra itin praktiška ir patogi priemonė regai koreguoti ir komfortui užtikrinti. Jie, priešingai vyraujančiam klaidingam požiūriui, lengvai prižiūrimi ir neištuštinantys piniginės.