Namams

Kilimai jūsų namų jaukumui ir šilumai

kilimai internetu, katė ant kilimo, jaukus interjeras

Kartais vos viena detalė – kilimas – gali suteikti patalpai daug daugiau švelnumo ir bendro namų jaukumo. Tai gali būti puiki vieta draugų pasisėdėjimams, vaikų žaidimams, o taip pat apsauga, sumažinanti sužeidimus parkritus. Kad išsirinktumėte geriausią kilimą savo namams, svarbu išmanyti apie kilimų medžiagas ir jų priežiūrą, nes ilgalaikę kokybę ir komfortą pėdoms užtikrins tik kokybiški kilimai. Internetu galima įsigyti įvairių, kiekvieno poreikius atitinkančių produktų.

Pluoštų įvairovė – kiekvieno poreikiams ir norams

Pluoštas – vienas svarbiausių dalykų renkantis kilimą savo namams. Kilimai gaminami iš įvairių medžiagų, tereikia išsirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkančią.

  • Šilkas.Pats brangiausias ir prabangiausias natūralus pluoštas. Tokie kilimai yra labai išvaizdūs, nesukelia alergijos, neleidžia daugintis pelėsiui ir grybeliui, bet yra neatsparūs drėgmei.
  • Natūralus, elastingas ir patvarus, bet gana brangus pluoštas. Medžiaga lengvai dažoma, todėl galima rinktis iš įvairių atspalvių, tačiau ji nėra atspari dėmėms bei namuose atsiradusioms kandims.
  • Sintetinis pluoštas, primenantis vilną, taip pat atsparus blukimui. Už vilnonius jie yra pigesni, paprasčiau valomi ir atsparesni nešvarumams, tačiau nėra tokie elastingi bei ilgaamžiai kaip vilnoniai kilimai.
  • Šio pluošto gaminiai – dažniausiai perkami kilimai internetu, kadangi nailonas – ilgaamžis, patvarus ir stangrus pluoštas.
  • Lyginant su nailoniniu pluoštu – pigesnis, tačiau ne toks ilgaamžis. Šios rūšies kilimai yra švelnūs ir ryškūs, atsparūs blukimui.

Kilimo pluoštą turėtumėte rinktis pagal savo finansines galimybes, asmeninius įpročius ir poreikius.

Atsižvelkite į savo gyvenimo būdą

Rinkdamiesi kilimą būtinai pagalvokite apie savo poreikius. Jei turite vaikų ar augintinių, geriau rinktis įvairias dėmes ar gyvūno kailį maskuojantį margą kilimą. Norint prabangaus interjero, jį papildys švelnus vienspalvis patiesalas. Atminkite, kad minkštuose kilimuose dažnai lieka baldų kojelių žymės ar pėdų įspaudai.

Tamsesnių spalvų kilimas suteiks kambariui jaukumo, o šviesesnių išplės ir padidins patalpą. Atminkite, kad su laiku kilimai blunka, todėl rinkitės atspalviu ar dviem tamsesnį kilimą. Kiekvienas pluoštas turi savų privalumų: vilnoniai kilimai vasarą yra vėsūs, o žiemą šilti, bet sintetinių medžiagų kilimai yra švelnesni ir atsparesni blukimui, tad gerai pagalvokite, kas jums svarbiausia.

Geras kilimas daro kambarį švelnesnį, šiltesnį, sugeria garsą ir taip suteikia namams jaukumo. Kilimai internetu – patogiausias sprendimas norintiems greitai ir be didelių pastangų įsigyti jaukų namų aksesuarą.