Darbas

Kelios dovanų idėjos kolegoms

rašikliai dovanų, krepšys, užrašų knygelė ir telefonas

Artėja didelė šventė, pavyzdžiui, visos įmonės jubiliejus? Pats metas pradėti galvoti apie simbolines dovanas. Tikti gali viskas – ir rašikliai dovanų, ir džemperiai, ir net kokie smulkūs elektronikos prietaisai. Viskas, ko reikia – pasirinkti ir įsitikinti, kad tai atitinka komandos poreikius ir pomėgius. Taigi, pateikiame kelias idėjas.

 

Vakarėlis arba renginys

 

Vienas geriausių dalykų yra tiesiog renginys. Jis gali būti tiek formalus, tiek ir neformalus. Viskas priklauso nuo jūsų veiklos specifikos, to, kaip gerai yra susidirbusi komanda. Galite, pavyzdžiui, suorganizuoti vidinius mokymus, kurie būtų visiems aktualūs. Arba galite visi kartu pasiklausyti mėgstamos muzikos grupės gyvo koncerto, arba išmokti ką nors kūrybingo veikti – piešti, užsiimti keramika ir panašiai.

 

Išvyka

 

Labai gera idėja yra ir išvyka. Tinka tiek netolima kelionė, tiek trumpa ekskursija, tiek ir išvyka į užsienį. Galite netgi laikytis tendencijos ir suorganizuoti ilgą išvyką į užsienį, kurios metu visi dirbsite ir ilsėsitės. Tokios kelionės metu įveikti rašikliai dovanų ar kita smulkmena tiesiog nuolat primins apie puikius įspūdžius.

 

Daiktai

 

Jie gali būti patys įvairiausių – nuo jau minėtų rašymo priemonių iki, tarkime, saldumynų ar drabužių. Bus dar daugiau naudos, jei pažymėsite daiktus logotipu ar šūkiu. Tokiu atveju ir komanda prisimins visu gerus dalykus, ir natūraliai papildomai reklamuosite savo įmonę.

 

Svarbiausia yra atsižvelgti į galimybes ir poreikius. Atkreipkite dėmesį į kolegas – gal jis vis skolinasi vieni iš kitų lipnius lapelius, gal neturi gerų puodelių iš kurių būtų smagu gerti šiltus gėrimus? O gal jie dažnai vyksta į komandiruotes ir neturi kur pasikrauti išmaniųjų įrenginių, tad pravers išorinė baterija? Tiek maistas, tiek rašikliai dovanų turi atitikti lūkesčius visapusiškai.

 

Kad ir kokį variantą pasirinktumėte, svarbu nesiblaškyti ir užsisakyti daiktus kuo greičiau. Tai ypatingai aktualu, jei planuojate dar juos dekoruoti kokiu logotipu ar šūkiu. Juk viskam pagaminti, paruošti ir supakuoti, pristatyti reikia laiko. Tad gerai apgalvokite visą procesą, pasirūpinkite, kad dovanos būtų dailiai supakuotos ir rūpestingai, su maža kalba jas įteikite. Kolegos – brangus mūsų turtas, tad juos reikia neabejotinai vertinti.