Keliautojams

Kelionei į pajūrį – autobusas

tarpmiestiniai maršrutai, kelionė, autobusas

Pradėjus alinti vasariškiems karščiams traukte traukia prie jūros. Kaitri saulė, ilgos dienos ir trumpos naktys – oras kviečia atsipūsti ir atsigaivinti prie jūros. Dažnai kelionę į pajūrį pradedame planuoti iš anksto – svarbu apgalvoti kiek dienų ten praleisime, ką pasiimti kartu su savimi. Reikia sukti galvą ir dėl transporto, tačiau galite atsipūsti. Tarpmiestiniai maršrutai palengvins jūsų kelionės planavimą ir lengviau pasiekti pajūrį.

 

Vasaros sezonu prie jūros plūsta poilsiautojai

 

Neretai suplanavus spontanišką kelionę prie jūros sezono metu tenka susidurti su įvairiais nepatogumais kelyje – kelionė neretai užtrunka ilgiau nei planavote, kelyje susidaro spūstys, išdeginate daugiau kuro, negu tikėjotės. Verta pagalvoti ir apie savo piniginę, ir apie gamtos tausojimą – keliaudami autobusu sutaupysite pinigų ir prisidėsite prie gamtos saugojimo. Negana to, nereikės sukti galvos dėl to, kas vairuos ir kiek bagažo galite pasiimti su savimi. Autobusų bagažinės sutalpins kiekvieno daiktus – dėl to galite būti ramūs.

 

Nuvykę galėsite ramiai atsipūsti, taip pat, nereikės jaudintis dėl to, kur paliksite automobilį – ne visuomet pavyksta rasti pavėsį, o perkaisti ir taip kaitrią vasarą nesinori.

 

Tarpmiestiniai maršrutai – pigesni studentams ir senjorams

 

Studentai ir senjorai pajūrį gali pasiekti pigiau – studento statusą patvirtinantį dokumentą turintys asmenys Lietuvoje keliauja su lengvata, leidžiančia už autobuso bilietą mokėti pusę kainos. Senjorai keliauja su 80% nuolaida. Šios lengvatos galioja ir keliaujant traukiniu.

 

Kodėl verta keliauti autobusu?

 

Į pajūrį autobusu keliauti ypač verta jei vykstate su kompanija – galėsite atsipalaiduoti ir nusiteikti gerai praleisti laiką, nereikės jaudintis dėl to, kas vairuos ar bagažinės perkrauti sunkiu bagažu bei visko laikyti sau ant kelių. Tai smagi patirtis, be to, ne visi yra vairuojantys. Nereikės patirti daug streso užstrigus spūstyse, sutaupysite kuro.

 

Tarpmiestiniai maršrutai itin apsimoka senjorams ir studentams, kurie turi lengvatas bilietams ir moka už juos pusę kainos arba mažiau, tačiau keliones autobusu ir ypač į pajūrį verta išbandyti visiems. Tai smagi patirtis, kuri užtikrins puikią poilsio prie jūros pradžią.