Keliautojams

Kelionė autobusu: patarimai, kad kelionė neprailgtų

autobusai į Vilnių, kelionė, autobusas

Dabar vasaros sezonas, todėl didelė grupė žmonių skiria laiko kelionėms. Kartais gaunasi taip, jog norisi keliauti autobusu, bet yra išsigąstama, jog reikės ilgą laiką važiuoti. Todėl dabar pateiksime keletą patarimų, kaip važiuojant autobusu galima gerai praleisti laiką.

 

Elektronika su savimi – visada puiki išeitis

 

Kaip ir rašėme praeitame straipsnyje, yra keletas patarimų naujiems keliautojams. Tačiau šie patarimai, kaip smagiai praleisti laiką važiuojant, gali būti naudingi ir jau seniai keliaujantiems autobusų fanams. Pirmiausia, važiuojant autobusu reikėtų įsidėti nešiojamąjį kompiuterį ar išmanųjį telefoną. Šiuolaikiniai autobusai, o ypač autobusai į Vilnių turi itin greitą 4G internetą, kuriuo gali naudotis visi keleiviai. Turint su savimi nešiojamąjį kompiuterį ar mobilųjį telefoną, galima pasidaryti mini kino seansą įsijungus gerą filmą ar mėgstamą serialą. Taip laikas prabėgs kur kas greičiau ir kelionė bus daug smagesnė.

 

Be to, autobusai turi ir savo puslapį internetinėje svetainėje, todėl jeigu, deja, nesugalvoji, kokį filmą pažiūrėti – šis puslapis tau gali padėti. Nuolatinė autobusų keleivė Agnė sako: „Visada vežuosi su savimi nešiojamąjį kompiuterį. Tai padeda puikiai praleisti laiką, nes mano pamėgti autobusai į Vilnių visada turi savo puslapį, kuriame galima rasti mano mėgstamiausius serialus bei filmus.“

 

Gera kompanija praskaidrina keliones

 

Dar vienas patarimas, kuris puikiai veikia – gera kompanija šalia. Jeigu žinai, jog reikia keliauti į Vilnių, pasikviesk viena ar kelis draugus važiuoti kartu. Kai daugiau bendrakeleivių-draugų kartu, visada galima sužaisti žaidimą, kuris padės smagiai praleisti laiką. Visada padeda vienas žaidimas: pravažiavus bet kokį ženklą su miesto ar kaimelio pavadinimu, iš jo pirmosios raidės vardinti žodžius. Tai ne tik padės smagiai praleisti laiką, bet ir lavina kiekvieno žaidėjo žodyną. Be to, visi autobusai į Vilnių turi savo tinklalapį ir ten galima rasti didelį žaidimų asortimentą. Įsijungę galėsite skelbti varžybas prieš draugus, kuris surinks geresnį variantą ir taip džiaugtis smagia kelione.

 

Taigi, važiuoti autobusu ilgas valandas su šiuolaikiniais autobusais gali būti tikrai labai smagu. Nuo šiol autobusai suteikia tokias paslaugas, kad net nesijaučia, jog ilgai keliautum. Svarbiausi patarimai, kad nebūtų nuobodu-  išmanusis įrenginys ir gera kompanija šalia.