Keliautojams

Keliaukite iškylauti ant ratų

mikroautobusu nuoma

Šiais laikais pagrindinis ginklas yra kūrybingumas. Jis padeda lipti už komforto ribų, mąstyti nestandartiškai ir taip atrasti būdus kaip mums įprastus dalykus paversti funkcionalesniais ir dar geresniais. Štai, pavyzdžiui, pasinaudojus mikroautobusų nuoma įprasta iškyla prie laužo su draugais miške gali virsti daug jaukesne ir malonesne. Neįsivaizduojate kaip? Tuoj papasakosime.

Atraskite nuomos privalumus

Daugeliui iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad nuomotis autobusą ar mikroautobusą yra nelabai praktiška. Tačiau pastaruoju metu žmonės kaip tik vis labiau domisi jų nuoma. Keliaujant dažnai norisi daugiau vietos, patogiau ištiesi kojas, vis dažniau žmonės bando išsisukti be palapinių ir nakvoti automobiliuose, nes negali įsigyti patogių ir funkcionalių kemperių. Visgi, daugelis nepagalvoja, kad mikroautobusas taip pat gali pasitarnauti kaip kemperio analogas.

• Jame dažniausiai yra elektros tiekimo lizdai ar bent jau pasijungti juos naudojant specialius antgalius.
• Taip pat mikroautobuse bus gerokai daugiau vietos.
• Tamsinti langai padės jaustis saugiau ir privačiau.
• Jie taip pat priimami ir kempinguose.

Mikroautobusų nuoma vienam ar porai kartų gali puikiai pasitarnauti net keliaujant žvejoti. Galėsite pasiimti daugiau daiktų, didesnę kompaniją, o autobusiuko gale įsirengti patogią vietą miegui.

Išnaudokite galimybes

Jei mikroautobuse gali būti rengiami mergvakariai ir gimtadieniai, kodėl negalėtų būti organizuojamos ir iškylos? Štai kelios idėjos, kaip jie galėtų būti panaudojami:

• Atidarius šonines duris, ant autobuso slenksčio dalies patieskite paminkštinimus. Turėsite patogią vietą atsisėsti.
• Gale paprašykite, kad būtų išimtos pora sėdynių ir praplėsti bagažo dalis. Čia ištieskite čiužinį ir pasiklokite vietą miegui.
• Bagažinę taip pat galima sujungti su specialiomis palapinėmis. Taip praplėsite erdvę ir sutalpinsite vienoje vietoje didesnę kompaniją.
• Ant likusių sėdynių galite pastatyti kelias daiktadėžes ir šaltkrepšius. Ši dalis galės atstoti mažė virtuvėlę, kur bus laikomi maisto produktai.

Laikyti daiktus ir miegoti automobilyje dažnai yra daug saugiau nei palapinėje. Tad jei esate iš tų, kurie svajoja keliauti, tačiau baiminasi dėl nepatogaus miego palapinėje, pasinaudokite didesnių mikroautobusų nuoma ir išbandykite naują komforto lygį. Šiuo atveju net ir lietus nesugadins kelionės ir pakilios nuotaikos. Tegul vasariškos iškylos bus malonesnės, jaukesnės ir komfortiškesnės.