Namams

Kaip sutaupyti laiko ir jėgų renkantis baldus?

baldų salonai Kaune, amerikietiški baldai, patarimai renkantis baldus

Turbūt daugelis sutiktų, kad baldai yra svarbiausia namų interjero dalis, todėl juos rinktis reikėtų atidžiai, iš anksto apgalvojus. Juk jei baldai bus nepatogūs, negražūs ar neatitiks jūsų poreikių, jokios kitos interjero detalės, aksesuarai situacijos nepataisys. Dėl šios priežasties aš prieš kelias savaites nusprendžiau atnaujinti savo svetainės baldus. Teko gerai pasistengti kol sugalvojau, kokių baldų noriu, kokie geriausiai atitiktų mano poreikius ir kambario planą. Baldų salonai Kaune  „Adorno“ siūlo būtent tai, ko man reikia. Pagaliau priėmusi geriausią sprendimą sau, dalinuosi patarimais, kaip lengvai susikurti svajonių namus. 

Prieš renkantis baldus

Perkant baldus svarbu atkreipti dėmesį į kai kuriuos svarbius dalykus, nuo kurių priklausys tiek patalpos estetinis vaizdas, tiek patogumas.

  • Pirmiausia pagalvokite apie savo kambario planą, dydį. Jei kambarys mažas, negalite sau leisti didelių, griozdiškų baldų, nes jie sumažins erdvę, bus nepatogu judėti. Tokiu atveju geriau rinktis baldus, taupančius erdvę, pavyzdžiui, išsiskleidžiančius stalus, sofas-lovas. Jei kambarys yra specifinės formos, pavyzdžiui, palėpė su nuolaidžiomis lubomis, pagalvokite, kaip išnaudosite šią erdvę, kokius baldus ar daiktus dėsite.
  • Derinkite baldų spalvas, stilius su „Adorno“. Tą bus nesunku padaryti, jei rinksitės iš sisteminių baldų, kuriuos siūlo kai kurie baldų salonai Kaune. Geriausiai kambarys atrodys, jei atsižvelgsite ir į sienų, grindų spalvas.
  • Apsvarstykite, kokių medžiagų baldų norite. Jei turite vaikų ar augintinių, sunkiai prižiūrimos ir greitai išsitepančio medžiagos bus labai nepraktiškas sprendimas.

Kur ieškoti baldų Kaune?

Nusprendus, kokie baldai jums tinka geriausiai, belieka tik juos įsigyti. Toli gražu ne visos baldų parduotuvės atitinka klientų poreikius, todėl pateikiu patarimus, į ką atkreipti dėmesį, kad nereikėtų praleisti daugybės laiko klaidžiojant po visus įmanomus miesto baldų salonus.

  • Patogiausia, jei baldų salonas bus arčiau jūsų namų, tuomet kils mažiau problemų dėl baldų transportavimo. Priešingu atveju sužinokite, ar parduotuvė teikia baldų pristatymo paslaugą.
  • Pasidomėkite, ar salonas siūlo platų jūsų norimo baldo pasirinkimą, didelę medžiagų, spalvų įvairovę, taip bus lengviau baldus pritaikyti prie jūsų interjero.
  • Sužinokite, ar salonas nuolat atnaujina prekių asortimentą, jei ne, gali tekti rinktis iš pasenusių ir nebestilingų baldų.

Jei baldų salonai Kaune jums netinka arba nerandate čia jus tenkinančio sprendimo, visada galite pasidairyti elektroninėje „Adorno“ baldų parduotuvėje. Dauguma iš jų baldus pristato tiesiai į namus, todėl apsipirkimas bus dar paprastesnis.

Baldai yra nemaža investicija, todėl reikalauja atidumo renkantis. Svarbu pagalvoti, ar baldai bus jums patogūs, ar derės prie interjero, atitiks jūsų poreikius. Tikiu, kad atsižvelgę į mano patarimus nesunkiai išsirinksite sau tinkamiausią sprendimą.