Juvelyriniai dirbiniai

Kaip išsirinkti vestuvinius žiedus?

vestuviniai ziedai

Kai ant rankos jau blizga sužadėtuvių žiedelis, o didžioji šventė vis sparčiau artėja, ateina laikas ne tik gaminti vestuvinius pakvietimus, planuoti šventinį stalą, bet taip ir išsirinkti vestuvinius žiedus. Šį sprendimą turi priimti abi poros pusės bendru susitarimu, tačiau net vestuviniai žiedai gali sukelti pakankamai daug streso. Pateikiame kelis naudingus patarimus, kaip išsirinkti šiuos svarbius simbolinius papuošalus be didelių pastangų.

Klasikiniai ir modernūs žiedai

Vienoms poroms arčiau širdies yra klasika, kitoms – naujovės. Tad pirmiausia vertėtų pradėti nuo to, jog abi poros pusės turėtų nuspręsti, kokio tipo žiedeliai puoš dešiniąją ranką dar ilgus metus į priekį. Klasikinis vestuvinis žiedas pasižymi paprastu ir neįmantriu dizainu. Žiedo lankelis kartais būna dekoruotas plona graviruota linija, kartais liejamas kelių spalvų auksas. Tokie žiedai nekrenta į akis ir atrodo subtiliai. Poroms, mėgstančioms klasiką, tokie vestuviniai žiedai yra daugiau turintys simbolinę reikšmę nei dekoratyvinę.

O štai kalbant apie modernaus dizaino vestuvinius žiedus, šie gali būti ne tik dekoruoti įvairiais raižinių ornamentais, spindinčiomis deimantų akutėmis ar iškiliu paviršiaus reljefu. Modernūs vestuvėms skirti žiedai dažnai tampa kasdiene puošmena, primenančia gražiausią metų šventę. Vis daugiau porų renkasi modernų žiedų dizainą, siekdami kasdien atrodyti stilinga ir išskirtinai.

Kokį auksą pasirinkti?

Pastaruoju metu vestuvinių žiedų mados tendencijų viršūnėje vis stipriau įsitvirtina rausvasis auksas. Tačiau ne mažiau populiarūs yra ir geltono ar balto aukso žiedai. Pravartu akcentuoti, kad vestuviniai žiedai turėtų būti pasirenkami atsižvelgiant ne į dominuojančias madas, o į asmeninius poreikius ir individualų skonį. Raudonasis auksas dažnai laikomas nesenstančia klasika, kuri kalba apie elegantišką ir subtilią prabangą. Tačiau ši žiedų spalva gali netikti vyrui.

Amžinai populiarus baltos spalvos auksas tinka tiek vyrams, tiek moterims. Atrodo subtiliai, tinka nešioti kasdien. Į pastarąjį aspektą taip pat vertėtų atsižvelgti. Visgi jei traukia keli aukso atspalviai, juos galima maišyti tarpusavyje, išlieti ombre spalvų perėjimą arba panaudoti vienos ir kitos spalvos aukso juostelę.

Bene svarbiausias dalykas renkantis žiedus – jų patogumas. Jie turėtų būti tinkamo dydžio, pernelyg nespausti. Vestuviniai žiedai – didelė investicija, tačiau ji dažniausiai ir visam gyvenimui. Rinkitės šiuos simbolinius papuošalus atidžiai, atsižvelkite į savo poreikius ir mėgstamas spalvas.