Namams

Kaip įrengti ankštą svetainę

Svetainė – kone svarbiausia namų erdvė, kurioje praleidžiama tiek daug laiko atsipalaiduojant ant sofos, užsiimant bendra veikla su visa šeima, ar tiesiog vakarojant su linksma draugų kompanija. Visi čia esantys baldai, dekoracijos, priemonės turi užtikrinti maksimalų komfortą ir jaukumą, ką dažniausiai sunku pasiekti, jei svetainėje nėra daug erdvės. Todėl įrenginėjant ar atnaujinant šį kambarį, rekomenduojama atidžiai išsirinkti visus esminius svetainės elementus. „Baldai PL“ pastebi, kad čia itin pravartūs tampa tokie baldai kaip stalai transformeriai, sekcijos su spinta, bei lentynos.

 

Stalai transformeriai

 

Neįmanoma įsivaizduoti svetainės be stalo – kur kitur patogiai pasidėsi visus savo išmaniuosius įrenginius, TV pultelį, knygą, užkandžius ar kavos puodelį. Didelis stalas gali užimti per daug ir taip trūkstamos vietos, o jei namiškių skaičius apsiriboja tik 2-3 žmonėmis, tada toks baldas tiesiog tampa prabangia investicija. Tačiau jei susirenka daugiau asmenų, kuo didesnis stalas, tuo geriau.

 

Todėl ankštai svetainei puikia išeitimi tampa stalai transformeriai. Suskleisti, jie neužima itin daug vietos, tampa kone paprasti kavos staliukai. Bet esant progai, jie specialaus mechanizmo dėka lengvai ir paprastai išskleidžiami.

 

Sekcijos ir spintos kombinacija

 

Baldai PL“ komanda pažymi, kad sekcijos su spinta – dar vienas puikus pasirinkimas ankštai svetainei. Tai ne tik stilingas ir praktiškas baldas, bet kartu ir labai funkcionalus derinys. Nebereikia svetainės apkrauti papildomomis komodomis, atskirais sekcijų ir spintų komplektais. Visus savo indus, įrankius, ir kitus reikmenis galite drąsiai dėti į vieną vietą.

 

Taip pat reikia nepamiršti, kad čia galite patogiai įsirengti televizorių ir visus papildomus priedus. Tam nereikia įsigyti atskirtų TV staliukų, kurie tik dar užima dar daugiau vietos.

 

Lentynos

 

Be sekcijos su spinta, „Baldai PL“ pabrėžia, kad itin pravarčios yra ir lentynos. Skoningai priderintos prie sekcijos, jos gali tapti vienais esminių kambario akcentų ir puikia vieta pasidėti puošmenas, dekoracijas, knygas, nuotraukas, apdovanojimus ir panašiai. Svarbiausia, kaip taip sutaupoma grindų ploto, atlaisvėja erdvė laisvai vaikščioti po svetainę.

 

Paversti ankštą kambarį į patogią, jaukią erdvę – įmanoma. Tiesiog reikia atidžiai išplanuoti kambarį ir įsigyti tokius baldus, kurie ne tik užima kuo mažiau vietos, bet ir yra funkcionalūs.