Namams

Kaip ieškoti miegamojo lovos?

miegamojo lovos, moteris ant lovos, balta lova

Kiekvienuose namuose ateina metas, kai prireikia naujų baldų. Kalti gali būti ir tiesiog nauji namai, ir senųjų remontas, ir susidėvėję, sulūžę senieji baldai. Ypač svarbu tinkamai pasirinkti naujus sėdimuosius ir miegamuosius baldus. Jei nauja lova bus nepatogi, nekokybiška, ja nesidžiaugsite arba džiaugsitės be galo trumpai. Tad ką daryti, kad netektų nusivilti pirkiniu?

 

Apgalvokite patalpos planą

 

Labai svarbu, kad lova būtų ne tik graži, bet ir patogi, ir telpanti jau skirtoje vietoje. Tad prieš ieškodami naujo baldo gerai apgalvokite, kur jis turėtų stovėti. Tiksliai išmatuokite tą vietą, įsitikinkite, kad bus laisvos vietos prieiti prie miegamojo lovos, šalia jos spintelei pastatyti.

 

Pagalvokite, ar pats baldas turėtų būti viengulis, ar dvigulis, ar tinka tik grynai lova, ar, tarkim, išskleidžiama sofa. Pastaruoju atveju įsitikinkite, kad vertinate tik tuos variantus, kurie pritaikyti kasdieniam naudojimui. Tai labai svarbu, jei norite, kad baldas būtų ilgaamžis.

 

Koks interjeras vilioja?

 

Reikšmės reikia teikti ir pačiam interjerui. Jei lova tiesiog netiks prie aplinkos, ja vargiai džiaugsitės. Tada reikės arba keisti baldą, arba vėl iš naujo perdaryti patalpos interjerą. Kad išvengtumėte tokios pasekmės, atidžiai įvertinkite aplinką.

 

Geriausia, jei prie miegamojo lovos derės bent kelios patalpos detalės. Tai gali būti ir tiesiog sienų ar grindų spalva, ir kambaryje naudojami audiniai, ir net forma. Paieškokite tam tikrų sąsajų – taip baldas įsilies į aplinką, taps neatskiriama jos dalimi.

 

Paskirtis gali būt ne tik miegas

 

Šiandien baldų rinka pasižymi ypatingu dydžiu. Galite rinktis pačius įvairiausius variantus – ir tachtas, ir karališkas lovas, ir jau minėtas sofas. Dar vienas unikalus variantas yra šiuolaikiški, daugiafunkciai baldai. Tokių keli pavyzdžiai – stalas ar net spinta, prireikus pavirstantys lova. Taip pat yra ir tiesiog transformuojamųjų stalų, augančių stalų, ir panašiai.

 

Žinodami esminius kriterijus, nuo spalvos, dydžio iki formos ir funkcijos, gerą lovą pasirinksite labai lengvai. Tereikia neskubėti, pasistengti, kad prie miegamojo lovos lengvai derėtų ir visi kiti kambario elementai. Skirkite paieškai dėmesio – ji atsipirks ilgais džiugesnio dešimtmečiais.