KitaNamams

Kaip greitai gali būti įsigyjami šviestuvai internetu?

Šiais laikais internetu galima užsisakyti kone viską, kas reikalinga laisvalaikiui, buičiai, grožiui, interjerui, kiemui ar net statybomis. Interneto dėka be didelių pastangų ir nestovint eilėse prie parduotuvių kasų perkami įvairiausi daiktai ar paslaugos. Tačiau ar verta įsigyti gan nekasdieninę prekę, skirtą apšvietimui. Ar pasirinkti šviestuvai internetu lengva užduotis?

Daugiausiai laiko užimanti apsipirkimo dalis

Kuomet nuspręsite įsigyti šviestuvus el. parduotuvėje, pamatysite, kad procesas nėra sudėtingas. Tiesą sakant, didžiąją dalį laiko „suvalgys“… šviestuvo išsirinkimas. Žinoma, jei esate nusižiūrėjęs norimą modelį fizinėje parduotuvėje, elektroninėje parduotuvėje ilgai neužsibūsite. Na, nebent netyčia akis užklius už ypatingesnio, gražesnio ir vertesnio dėmesio modelio. Jei renkatės šviestuvą pagal kambario tipą ar šviestuvo paskirtį, patogi elektroninė parduotuvė pasiūlys naudotis patogiai suskirstytomis kategorijomis. Tiesa, dažniausiai šviestuvai internetu parduodami itin dideliais kiekiais, tad į pagalbą greičiausiai teks pasitelkti ir filtrus. Jų pagalba prekes galėsite rūšiuoti pagal populiarumą, kainą, naudojimo paskirtį ir pan. Kaip ir fizinėje, taip ir internetinėje parduotuvėje daugiausiai laiko užima tiesiog geriausio varianto išsirinkimas.

Toliau – viskas paprasta

Kiekvienos elektroninės parduotuvės apsipirkimo sistema gan panaši, tad jei esate pirkę internetu anksčiau – problemų kilti neturėtų. Kai jau esate pranaršę visus galimus pasirinkimus ir įsidėję norimus šviestuvus į krepšelį, reikalinga pereiti prie užsakymo patvirtinimo, apmokėjimo žingsnių ir pristatymo sąlygų. Vienas svarbus dalykas – visuomet atkreipkite dėmesį, ar renkantis prekes jų kaina yra nurodyta įskaitant PVM. Tokiu būdu išvengsite nuostabos, jei galutiniame prekių krepšelyje kaina bus išaugusi 21 proc.

Paprastoje formoje užpildžius asmeninius duomenis ir pristatymo adresą bei pasirinkus apmokėjimo būdą (per el. bankininkystę ar grynaisiais) pereinama prie užsakymo patvirtinimo. Apie sėkmingai atliktą užsakymą turėtumėte gauti pranešimą į telefoną arba el. paštą, kuriuos nurodėte darydami užsakymą. Viskas –„šviestuvai internetu“ po kelių dienų tampa „šviestuvai namuose“.

Dar vienas svarbus aspektas – visada atkreipkite dėmesį, ar norimą prekę tiekėjas turi sandėlyje. Jei turi, prekę dažniausiai pristatys per 3-5 d.d. nuo užsakymo patvirtinimo. Jei prekę tiekėjui reikės užsakyti iš gamintojų, gali tekti palaukti nuo kelių savaičių iki poros mėn. – galimai jūsų pasirinktą šviestuvą dar prieš tai reikės… pagaminti ir atsiųsti.