Namams

Kaip atnaujinti namus neišleidžiant daug pinigų?

namų interjeras

Biudžetas kartais apkarpo mūsų norus, kai norime atsinaujinti namus. Todėl tenka tapti kūrybingais, kad rezultatas nenuviltų. Pasisemti idėjų galima iš šiuo metu populiarių interjero dizaino stilių – minimalizmo ir skandinaviško stiliaus. Pagrindinė idėja perkant baldus turėtų būti tai, kad baldų neturi būti daug, kad sudarytų stilinga visumą. Minkšti kampai padės sukurti jaukumo namams bei suteiks komfortą.

Patarimai, kaip atsinaujinti namus:

• Atsisakyti baldų, kurių nereikia. Namus dažnai užgožia baldai, kurie nėra pravartūs arba jau yra nusidėvėję, todėl vertėtų jų atsisakyti. Tai iš karto pagyvins namus, o nauji ar prašmatnūs baldai nebus užgožti į kampą. Tai svarbu, kadangi daug žmonių mėgsta kaupti daiktus, kas vėliau užgožia tai, kas iš tiesų namie yra vertinama.

• Įvertinkite baldų padėtį. Ar ši sofa iš tiesų gerai atrodo prie lango, o gal pakeitus jos vietą kambaryje, ji taps lengviau pastebima. Namuose vyrauja tam tikros taisyklės, kurias vertėtų pritaikyti ir savo namams. Pavyzdžiui, minkšti kampai tinka šalia medinių daiktų. Lovos padėtis neturėtų būti ten, kur pasiekia ryški saulės spinduliai ar skersvėjis. Ar tai, kad įmontuojama spinta bus labiau vertinama jei turės veidrodį.

• Įsigykite mielas namų smulkmenas. Nors kartais sudėtinga suprasti, kas namus padaro tokia jaukia vieta, kartais visko, ko reikia yra detalės. Tai gali būti įrėmintos šeimos nuotraukos, paveiksliukas, skintų gėlių puokštė ir kiti dalykai, kuriuos reikia prižiūrėti ir kas tam tikrą laiką atnaujinti.

• Baldų turgelis – gali pasirodyti kaip netinkama vieta įsigyti baldus. Vis dėlto tai taupesnis būdas, kaip galima apsipirkti ir įsigyti originalią prekę. Turgus dažniausiai pasižymi, kaip vieta, kuriame neišleidžiant daug pinigų galima įsigyti kitokius ir naujus ar padėvėtus baldus.

Minkšti kampai – kas tai?

Tai tokios rūšies baldai, kurie pasižymi minkštumu ir komfortu. Dažniausiai jie ypač vertinami, kadangi namams suteikia jaukumo. Būtent ši savybė juk ir yra vertinama namie. Atsinaujinti namus padės, jei išmesite nereikalingus baldus, iš naujo apstatysite kambarį ir įsigysite naujų detalių.