Namams

Kad baldai augtų kartu su vaiku

augantis rašomasis stalas, augantis stalas vaikams

Vaikai – mūsų gyvenimo džiaugsmas ir rūpestis. Ko gero, visi norime, kad vaikai augtų geroje ir sveikoje aplinkoje, todėl siekiame jiems duoti viską, kas geriausia. Norime nestabdyti jų progreso ir skatinti smalsumą, kuris leistų augti. Augimas – neatsiejama vaikystės dalis visomis įmanomomis prasmėmis. Tam kartais yra sunku pasiruošti iš anksto, tačiau į pagalbą pasitelkus naudingus išradimus, viskas tampa paprasčiau.

Niekis – tuoj užaugs

Tikrai esate girdėję šią frazę. Juk ne itin smagu matyti vaiką, vos siekiantį pedalus ir vairą, ant bent jau dviem dydžiais per didelio dviračio. Arba užsiropštusį ant aukščiausios kėdės ir ruošiantį namų darbus prie tėčio rašomojo stalo. Vaikui tai nėra nei patogu, nei labai naudinga. Tačiau nesijaudinkite, nes augantis rašomasis stalas – jau čia.

Taip, perskaitėte teisingai. Nuo šiol bus galima pritaikyti rašomąjį stalą pagal mažųjų poreikius, kadangi jis augs kartu su vaiku. Pagal atžalos ūgį galėsite tinkamai parinkti stalo aukštį, kad būtų užtikrinta taisyklinga sėdėsena ir patogumas. Ne paslaptis, jog taisyklingos laikysenos sutrikimų turi nemaža dalis jaunųjų mūsų piliečių, tad tam turėtų būti skiriamas ypatingas dėmesys. Be to, vaikas gali pasirinkti, ar prie stalo nori dirbti sėdomis, ar stovint. Galiausiai, verta paminėti ir finansinį aspektą – kadangi nereikės dažnai keisti rašomojo stalo vaikui augant – o ankstyvoje vaikystėje jie auga lyg ant mielių –, sutaupysite pinigų.

Leidžia pasijusti ypatingu

Augantis rašomasis stalas ne tik padės išspręsti šias problemas, bet ir suteiks išskirtinumo vaiko aplinkai. Sukurkite vaikui smagų mini biurą. Šio tipo stalai pasižymi savo galimybių ir papildomų funkcijų įvairove. Esant poreikiui, galite pritaikyti specialius kabliukus kuprinei laikyti, dėžutes, stalčiukus ar lentynas knygoms bei kitam mokymosi inventoriui. Rašomasis stalas ir jo priedai taip pat turi nemažą spalvų pasirinkimą, todėl išrinksite tą, kuris labiausiai patiks Jūsų vaikui.

Suteikite galimybę savo vaikui mokytis ir tobulėti komfortiškai bei sveikai. Augantis rašomasis stalas – puikus pasirinkimas norintiems tai padaryti bei papildyti namų interjerą modernia detale.