Darbas

Ką žinoti prieš užsakant puodelius su spauda?

spauda ant puodelių, puodeliai, teminiai puodukai

Puodeliai su logotipu ar smagiu užrašu – puikus aksesuaras, jei dar nespėjote pasirūpinti dovanomis darbuotojams ir dairotės kažko universalaus, bet praktiško. Visgi spauda ant puodelių turėtų būti užsakoma viską gerai apgalvojus. Tik tokiu atveju rezultatas džiugins tiek jus pačius, tiek ir dovanos adresatus.

Pasirinkite tinkamą kiekį

Kiekis – vienas svarbiausių dalykų, kuriuos būtina apgalvoti prieš imantis puodelių pasirinkimo ir užsakymo. Tokiu atveju gal, pavyzdžiui, nuspręsite užsakyti skirtingo dizaino gaminių. Be to, iškart žinosite pasirinktos įmonės galimybes, preliminarų terminą.

Pasirinkite tinkamą puodelio dizainą

Puodeliai šiandien labai skirtingi. Vieni turi tik vieną, kiti – dvi ąseles. Vieni apvalaini, kiti primena cilindrą. Vieni yra nedidučiai, tarsi skirti kavai, o kiti milžiniški, kone nedideli puodai. Vieni turi lygų, kiti – gruoblėtą, dryžiais puoštą reljefą. Vieni vienspalviai, kiti – margi. Taigi, spauda ant puodelių turėtų būti užsakoma tik gerai apgalvojus dizaino niuansus.

Pasirūpinkite spaudinio tipu ir raiška

Gerai apgalvokite, ką ketinate spausdinti ant puodelių. Ar tai bus jūsų įmonės, o gal prekės ženklo logotipas? Gal spausdinsite ir kokį nors šūkį, o gal – palinkėjimą? Svarbu tai, kad spaudinys atitiktų dovanos adresato skonį – nieko gero nebus, jei apdovanotasis įsižeis ar nesupras humoro.

Labai svarbu ir ta, kad spaudinys būtų kokybiškas. Tai reiškia, kad vaizdas negali lietis, būti neryškus, neaiškus, be konkrečių kontūrų. Kuo daugiau pikselių bus, tuo geriau. Jei tai nuotrauka, ji taip pat turi būti puikios kokybės. Tokiu atveju spauda ant puodelių bus ir daili, patraukli, ir patvari, ilgaamžė.

Apgalvokite pakuotę

Svarbu ne tik pati dovana, bet ir jos įteikimo detalės, būdas. Todėl dar prieš renkantis puodelius reikėtų pagalvoti, kaip juos įteiksite. Juk galite ąselę perriški kaspinu arba užklijuoti specialų kaspinėlį, galite įdėti puodelį į puikiai tinkančią dėžutę arba maišelį. Variantų tikrai labai daug. Jei jau turite dėžučių, tikriausiai reikės rinktis specifinio dydžio puodelius. Jei dar kažką dovanosite kaip priedą, reikės pagalvoti, kaip viską gražiai sudėti.

Puodeliai yra nepaprasta dovana – renkantis juos reikia apgalvoti daugybę įvairių niuansų. Nedvejodami skirkite tam dėmesio: tuomet dovaną įteikti tikrai bus be galo malonu. Tegul spauda ant puodelių būna apdairiu sprendimu – juk darbuotojai to tikrai verti.