Kita

Graviravimo idėjos vestuviniams žiedams

Vestuviniai žiedai – nemaža investicija, ypač žinant, kiek atsieina visos vestuvės. Tačiau taip pat tai nemažas galvos skausmas, net ir nusprendus kiek norite išleisti šiems tradiciniams ir simboliniams papuošalams. Kiekvienas nori išskirtinio, savo vertę turinčio papuošalo, kuris primintų jiems gražiausią gyvenimo dieną. Vieni renkasi ryškius, su inkrustuotais spalvotais brangakmeniais, kiti ieško paprastumo, treti mąsto pradėti tradiciją ir žiedus perleisti kaip šeimos relikviją. Dėl šios priežasties siūlome žiedus graviruoti ir pateikiame kelias idėjas.

 

Vestuviniai žiedai kaina gali stipriai skirtis priklausomai nuo to, ar gaminate juos iš savo pačių aukso, ar renkatės iš jau esamos papuošalų kolekcijos. Be to, daug įtakos kainai taip pat turi ir tai, kiek stipriai žiedelis bus dekoruotas – deimantai, parinkti metalai, raižiniai. O taip pat ir graviravimas. Pastarasis nėra labai populiarus, tačiau padeda sukurti nemažą pridėtinę vertę papuošalui.

 

6 žiedų graviravimo idėjos

 

  1. Jei norite simboliškumo, išgraviruokite savo ir mylimojo vardų inicialus. Pilnų vardų graviravimas gali atrodyti keistai, tarsi galėtumėte juos pamiršti.
  2. Slapta, tik Jums vieniems žinoma frazė ar žodis, kurios reikšmės daugiau niekas kitas nesupras.
  3. Net ir tradicinis „Aš tave myliu“ gali atrodyti subtiliai, gražiai ir romantiškai.
  4. Galite išgraviruoti partnerio piršto antspaudą.
  5. Taip pat galite išgraviruoti frazę, kurios tęsinys būtų graviruojamas ant partnerio žiedo.
  6. Vietos koordinates, kurioje susipažinote.

 

Svarbiausia – žinoti ko norite. Nebijokite ieškoti ilgiau, tačiau rasti tą vienintelį žiedo modelį ar išdrįsti susikurti tokį patys. Juk tai papuošalas, kuris tiek Jūsų, tiek partnerio ranką, tikėtina, puoš iki pat gyvenimo galo. Nors kaip minėjome, vestuviniai žiedai kaina stipriai skiriasi priklausomai nuo to, kokį renkatės metalą ir dekoravimą, permokėti už tai taip pat neverta. Rinkitės atsargiai, duokite sau laiko, nespauskite savęs ir drąsiai konsultuokitės su šioje srityje patyrusiais ekspertais. Jie patars iškilusiais klausimais ir padės atrasti bei susikurti geriausią variantą.

 

Daugiau įvairiausių patarimų bei idėjų galite rasti ir Fashiongold juvelyrikos salono internetiniame puslapyje fashiongold.lt. Sutaupykite planuodami vestuves, o žiedas tegul taps karta iš kartos perduodama relikvija.