Laisvalaikiui

Drabužių dizainą galime susikurti patys

spauda ant džemperių, drabužiai, stilius

 

Turbūt daugelis pasižiūrėjęs į savo spintą pasvajoja įsigyti naujų drabužių, nes spintoje gulintys jau atsibodę. Kaip įprasta, dažnai ieškome prekybos centruose, turguose, internetinėse parduotuvėse ir tikimės rasti sau gražius ir tinkamus drabužius. Jeigu randame – puiku, tačiau dažnais atvejais liekame nieko nepešę. Tikėtina, kad nerandame drabužių būtent tokių, kokių norime. O kodėl nesusikūrus jų patiems? Mums gali padėti tai padaryti spauda ant džemperių, marškinėlių, kepurių ir kitos rūšies drabužių.

 

Ant drabužių – individualaus dizaino spauda

 

Prieš eidami įsigyti naujų drabužių, pagalvokite, ar negalėtumėte atnaujinti senųjų? Peržiūrėję spintą tikrai rasite jau atsibodusių, bet dar puikios kokybės drabužių, kuriuos galite pakeisti pagal dabartinį stilių. O kur dar seniai nenešioti ir jau pamiršti mėgstami drabužiai, kurie gali būti prikelti naujam gyvenimui?

 

Jeigu spintoje tokių drabužių neradote, galite paieškoti parduotuvėje. Paprastesnių rūbų, kuriuos dar norėsite patobulinti, bus lengviau rasti nei stilingų ir užbaigtų. Be to, jie turbūt bus ir pigesni, todėl drabužių pagražinimas nekainuos brangiau už stilingų drabužių pirkimą.

 

Lengviausias būdas pagražinti drabužius – uždėti ant jų spaudą. Įmonės, kurios užsiima spauda ant džemperių ir kitų drabužių, gali jums padėti ir patarti, kaip ir kokią spaudą uždėti. Tačiau nebijokite spaudos dizainą kurti patys. Pačių sukurtas užrašas ar paveiksliukas visada atrodys mieliau, todėl noriai nešiosite savo sukurtą drabužį.

 

Drabužius galite ir kitaip pakeisti, jeigu mokate siūti. Galite pakeisti formą, dydį arba prisiūti papildomų detalių. Deja, tai gali būti sunkiau neturintiems siuvimo įgūdžių, nes galima sugadinti drabužius. Kita vertus, jau nešiotų drabužių nėra taip gaila, tad kodėl to neišbandžius?

 

Kodėl savitai sukurti drabužiai geresni?

 

Turėdami savo individualiai sugalvotus drabužius, nešiosite tai, ko daugiau niekas kitas neturės. Jokiose parduotuvėse tokio pačio dizaino marškinėlių taip pat nerasite. O jūsų drabužiai atspindės būtent tokį stilių, kokio norite. Jums nereikės pirkti to, kas dabar madinga, bet jūsų visiškai netraukia.

 

Dėvėdami savo sukurtus drabužius labiau pasitikėsite savimi. O jeigu spauda ant džemperių ar marškinėlių bus itin išsiskirianti, atkreipsite ir kitų žmonių, kurie susidomės jūsų drabužiais, dėmesį.