Namams

Daugiafunkciniai baldai: kodėl jie taip vertinami?

reguliuojamo aukščio stalas, daugiafunkcinis, baldai

 

Funkcionalūs baldai jau kurį laiką yra itin vertinami namų interjero pasaulyje, kadangi vis daugiau dėmesio skiriama patogumui ir funkcionalumui kasdienybėje. Tokie „protingi“ baldai kaip fotelis-lova ar reguliuojamo aukščio stalas, siūlomi „Smart baldai“ jau tikriausiai yra tapę atradimu daugelyje namų. Tad kodėl būtent šie ir kiti funkcionalūs baldai yra taip vertinami ir mėgstami?

 

Ekonomiškumas ir erdvės taupymas

 

Tikriausiai viena svarbiausių daugiafunkcių baldų savybių yra ta, kad jie sutaupo nemažai vietos. Pasirinkus tokio tipo baldus, galima išvengti erdvės apkrovimo keletu daiktų, kurie nevisada savo funkciją atlieka tinkamai. Vietoje to, yra galimybė džiaugtis vienu baldu, efektyviai atliekančiu ne vieną funkciją. Transformuojami stalai ar spinta-lova gali praversti ypatingomis progomis namuose esant didesniam kiekiui žmonių ar tiesiog esant poreikiui atlaisvinti erdvę – tereikia baldą suskleisti. Vietos taupymas yra itin svarbu tuomet, jei reikia įrengti mažą erdvę.

 

Galimybė išleisti mažiau

 

Transformuojami baldai suteikia galimybę sutaupyti pinigų, kadangi transformuojami baldai atlieka keletą funkcijų, dėl ko nereikia pirkti keleto atskirų baldų. Taip pat, funkcionalių baldų kaina rinkoje yra palanki ir įkandama daugeliui, o pasirinkus patikimą gamintoją, tokie „protingi“ baldai kaip ištiesiama spinta-lova ar reguliuojamo aukščio stalas „Smart baldai“ asortimente paprastai yra kokybiški ir atitinkantys savo kainą.

 

Estetinis vaizdas

 

Daugelis funkcionalių baldų yra itin modernūs ir stilingi, kadangi stengiamasi kuo daugiau dėmesio skirti jų ekonomiškumui – dažnai tokie baldai pasižymi lygiomis linijomis, minimalizmu, neperkrautu dizainu ir daugiau. Vis dėlto, daugiafunkciai baldai puikiai tiks norintiems savo namuose susikurti tiek modernų interjerą, tiek bet kokį kitą stilių, nes tokių išmanių baldų įvairovė atitiks daugelio poreikius ir skonį.

 

Vis didėjant praktiškumo ir komforto poreikiui kasdienybėje, funkcionalūs baldai vis sparčiau skinasi kelią į namų interjero tendencijų sąrašą. Pasirinkus kokybiškus baldus namų kasdienybė gali tapti daug malonesnė. „Smart baldai“ siūlo būtent patogius ir patikimus baldus, o kokybiškas reguliuojamo aukščio stalas yra vienas iš tokių. Kiekvieni namai yra verti tapti jaukia ir komfortiška vieta kiekvienam šeimos nariui.